Datuve :: MWC 2016: Sony atklāj jaunāko Xperia bezvada austiņu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 48

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 48

Datuve.lv video
Top.LV

MWC 2016: Sony atklāj jaunāko Xperia bezvada austiņu

Ievietoja: OskarsM @ 2016.02.22 21:04  

Sonyheadset"

Barselonā notiekošajā lielajā mobilo industrijas pasākumā Sony atklāja Xperia bezvadu austiņu, kas ideāli un ērti iekļaujas lietotāja ausī.

Xperia digitālā, unikālā austiņa ir veidota no silikona, kas reaģē uz balss komandām, meklējot interneta savienojumu, informējot lietotāju par laikapstākļiem un pat atgādinot par kādu tikšanos, kas atzīmēta mobilā telefona kalendārā.

Tā spēj savienoties ar Android viedtālruņiem ar near-field savienojuma (NFC) palīdzību vai Bluetooth tehnoloģiju, kas spēj nodrošināt Xperia austiņas komunikāciju ar viedtālruņa aplikāciju. Turklāt Sony piebilda, ka iestatījumus var mainīt un pielāgot to pēc savām vajadzībām.

Austiņas baterija bez uzlādes spēs darboties trīs ar pus stundas. Kā Sony apgalvo, tā ir paredzēta ikdienas lietošanai, kur vajadzības gadījumā jebkurā laikā var uzlādēt ar speciālu lādēšanas ierīci.

Vienlaikus ar interesantās austiņas laišanu klajā, Sony atklāja arī savus jaunākos viedtālruņus Xperia. Pirmo reizi Xperia kļūst par viedtālruni, un Sony plāno izdot divus modeļus: Xperia X un Xperia XA, kuriem akumulators ar vienu uzlādes ciklu pie aktīvas lietošanas kalpošot divas dienas.

Abi viedtālruņi ietvers Qnovo adaptīvo uzlādes tehnoloģiju un Sony "smart" akumulatora pārvaldības sistēmu, lai nodrošinātu vēl efektīvāku baterijas mūžu, salīdzinot ar pašreizējo Xperia modeli.

xperia

Xperia X un Xperia XA abiem viedtālruņiem piemīt izliekta displeja forma, metāla struktūra un abi ir aprīkoti ar Snapdragon 650 procesoru. Abi modeļi veikalu plauktos nonāks jau šovasar, un būs pieejami četros veidos: baltā, melnā, zelta un rozā krāsā.

2016.gads mobilo telefonu nozarē Sony ir nozīmīgs, jo 2015.gada pieprasījums pēc Sony mobilajiem telefoniem samazinājās līdz pat 27 procentiem, balstoties pēc IDC firmas datiem. Turklāt, kā norādīja izpilddirektors Kazuo Hirai pagājušā gada oktobrī, tad Sony pat nāktos slēgt šīs nozares biznesu, ja 12 mēnešu laikā finanšu rādītāji neuzlabosies.

"Mēs turpināsim šo biznesu tik ilgi, kamēr būsim uz pareizā ceļa, un viss ir atkarīgs no tā ko nesīs 2016.gads"' sacīja Hirai". "Pretējā gadījumā mums nāksies meklēt citas alternatīvas."

Lai nu kā, pēdējos gados Sony kompānija izmisīgi ir centusies konkurēt ar Samsung un Apple, taču diemžēl bez īpašiem panākumiem. Atliek vien cerēt, ka jaunā Xperia uzlabos situācija, lai nākotnē mēs varētu sagaidīt no Sony vļe citus kvalitatīvus viedtālruņus.

Saistītie raksti