Datuve :: MWC 2016: Samsung apstiprina ūdensizturīgo Galaxy S7 un Galaxy S7 Edge

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 137

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 137

Datuve.lv video
Top.LV

MWC 2016: Samsung apstiprina ūdensizturīgo Galaxy S7 un Galaxy S7 Edge

Ievietoja: OskarsM @ 2016.02.22 20:51  

samsung

Dienvidkorejas kompānija atklāj savu jaunāko viedtālruni Barselonas rīkotajā Mobile World Congress (MWC) pasākumā, kas ir lielākais mobiliem tālruņiem veltīts notikums - tas aizsākās jau šodien, 22.februārī, un rit pilnā sparā.

Gan 5.1 collu Galaxy S7, gan 5.5 collu Galaxy S7 Edge ir izstrādāti pēc tādiem pašiem dizaina principiem kā to priekšteči Galaxy S6 un Galaxy S6 Edge, saglabājot izliekta ekrāna formu un aizmugurē - stiklotu virsmu.

Par spīti savām iepriekšējiem lēmumiem, Samsung kompānija tomēr savos jaunākajos viedtālruņos nolēma ieviest microSD un ūdensizturību līdz 1,5 metru dziļumam.

Turklāt uz aizmuguri vērstā 12 megapikseļu kamera ir mazāk jaudīgāka nekā iepriekšējie modeļi, kuri izmantoja 16 megapikseļu kameru, taču Samsung apgalvoja, ka Galaxy S6 un Galaxy S7 Edge viedtālruņi izmanto F1.7 objektīvu, kurai ir lielāki pikseļi, kas spēj nodrošināt 36 procentus vairāk gaismas, tādējādi to padarot efektīvāku vāji apgaismotajās vietās.

samsunggalaxy

Bet tas vēl nav viss: kompānija apgalvo, ka jaunākie Galaxy viedtālruņi ir aprīkoti ar ļoti jaudīgu procesoru, kurš pagaidām ir labākais starp visām iepriekšējām Galaxy sērijas modeļiem. Procesors ir par 30 procentiem ātrāks, salīdzinot ar Galaxy S6. Turklāt jaunos viedtālruņus var uzlādēt gan ar fast-charging, gan arī ar bezvadu tehnoloģiju, izmantojot kompānijas speciālos bezvadu paliktņus.

Samsung kompānijai, kura joprojām ir lielākais mobilo telefonu ražotājs, ir ļoti svarīgi uzsākt veiksmīgu finansiālu startu ar Galaxy S7 viedtālruņiem. Pirmām kārtām tāpēc, ka kompānija izjūt spiedienu no tādiem Ķīnas telefonu ražotājiem kā Huawei, Lenovo, Xiaomi, kuri pēdējā laikā tirgū piedāvā lieliskus viedtālruņus. Otrām kārtām - Samsung sīvākais konkurents Apple, kas piedāvā augstas kvalitātes produktus, kuri ir ļoti pieprasīti, un kuru pārdošanas apjomi aug, kas varētu nākotnē apdraudēt Samsung līderis pozīciju.

Šova laikā Samsung kompānija atteicās sniegt precīzu datumu, kad Eiropā viedtālruņos varētu ieviest bezkontaktu maksājuma sistēmu Samsung Pay, taču kompānija sola, ka Lielbritānija un Spānija būšot pirmās, kas to saņems. Pēc tam sekos Ķīna, Singapūra un Brazīlija.

gear360

Vēl bez viedtālruņiem Samsung atklāja arī interesantu Gear 360 kameru, kas sastāv no riņķveida korpusa. Gear 360 ir aprīkots ar divām 30 megapikseļu objektīviem, kuriem abiem apvienojoties spēj izveidot veselu 360 grādu fotogrāfiju. Šo neierasto tehnoloģiju kontrolē ar viedtālruni, kurā ir speciāla aplikācijas programma. Ar tā palīdzību var arī uzņemt 180 vai 360 grādu attēlus vai video, kurus pēc tam var publicēt Facebook vai Youtube.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 NuNu @ 2016.02.23 08:51

Pirmais teikums... Vai tiešām runa ir par Ziemeļkorejas kompāniju?

#2 Agijs @ 2016.02.23 09:47

Ziemeļkorejas kompānija?