Datuve :: Puisis iziet Super Mario spēli mazāk kā piecu minūšu laikā un labo pasaules rekordu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 53

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 53

Datuve.lv video
Top.LV

Puisis iziet Super Mario spēli mazāk kā piecu minūšu laikā un labo pasaules rekordu

Ievietoja: kapanen @ 2016.04.19 11:42  

Super mario

Nitendo Super Mario kasešu spēle jau ir kļuvusi par populāru spēļu klasiku. Droši vien, ka daudzi atceras - kā bērnībā tika pavadītas neskaitāmas stundas un pat dienas pie šīs spēles. Dažiem šīs spēles iziešanai ir nepieciešamas vairākas stundas, tomēr ir arī tādi indivīdi, kuriem vajag vien dažas minūtes.

Datorspēļu spēlmanis Derbians (Derbian), augšupielādējis savā Youtube kanālā video, kur viņš Super mario Bros spēli iziet 4:57:260 minūtēs – pārspējot iepriekšējo pasaules rekordu par 0.007 sekundēm.

Pēc statistikas datiem – vidēja līmeņa spēlētājam nepieciešamas vairākas stundas, lai izietu šo spēli.

Super Mario Bros tika izlaists 1985.gadā uz NES platformas, un tā ir visu laiku piektā vislabāk pārdotā video spēle, aiz Grand Theft Auto V, Minecraft, Wii Sports un Tetris. Pēc Super Mario Bros sekoja nākamās spēles versijas - Super Mario Bros 2 1988.gadā un Super Mario Bros 3 1990.gadā.

Video redzams, ka beigu fiksētais laiks ir kļūdains un pēc tā precizēšanas galējais laiks ir jau minētais 4:57:260 minūtes.

Spēlējot šo spēli, jaunajam pasaules rekordistam tiek mērīts arī sirds ritms. Video ir redzams, kā tas ar katru līmeni palielinās – spriedze pieaug.


Saistītie raksti

Komentāri

#1 OskarsM @ 2016.04.19 21:07

Titulbilde mani vienkārši fascinē :D