Datuve :: Nākamgad tirgū nonāks Nintendo Wii spēļu konsoles pēctecis

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 51

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 51

Datuve.lv video
Top.LV

Nākamgad tirgū nonāks Nintendo Wii spēļu konsoles pēctecis

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.04.26 09:33  

Nintendo vakar paziņojuši, ka šī gada E3 Expo izstādes ietvaros tiks prezentēts Nintendo Wii spēļu konsoles pēctecis, kas tirgū nonāks nākamgad.

Nintendo Wii ir videospēļu konsole ar īpašu Wii Remote pulti, kas uztver kustības trīs dimensijās. Konsole tirgū nonāca 2006. gada novembrī un 2009. gada decembrī uzstādīja rekordu kā pirktākā konsole vienā mēnesī. Taču Nintendo vairs neklājas tik labi – jau pēc Wii parādīšanās uzņēmumam nācās konkurēt ar PlayStation 3 un Xbox 360 konsolēm, taču tagad Sony un Microsoft arī izveidojuši kustību uztveršanas ierīces savām konsolēm.

Nintendo ienākumus ietekmējuši ne tikai konkurentu jauninājumi, bet arī jenas vērtība. Tiek ziņots, ka Nintendo ir naudas uzkrājumi daudzās valstīs, un kad tie tiek mainīti uz jenām, Nintendo zaudē naudu. Nintendo ceturkšņa peļņa pašlaik ir 12 miljardi jenu, kas nav īpaši daudz, ja ņem vērā, ka pagājušā gada peļņa bija gandrīz 60 miljardi jenu.

Taču pateicoties Nintendo 3DS konsolei, uzņēmums saglabā optimismu. Pirmajā nedēļā kopš 3DS parādījās tirgū tika pārdoti 400 tūkstoši konsoles vienību.

Nākamais mēģinājums uzlabot situāciju būs Wii konsoles pēctecis, kas tirgū nonākšot jau nākamgad. Nintendo izpilddirektors Satoru Ivata stāsta: „Kas attiecas uz sīkāku informāciju par jauno konsoli, esam nolēmuši, ka patērētājiem labāk to apskatīt un izmēģināt E3 izstādes ietvaros, tādēļ pašlaik par to sīkāk nestāstīsim. Taču varu pateikt, ka jaunā konsole piedāvās jaunu veidu, kā spēlēt spēles mājas apstākļos.”

E3 Expo izstāde norisināsies no 7. līdz 9. jūnijam Losandželosā, Kalifornijā.

DailyTech

Saistītie raksti