Datuve :: Nintendo paziņo par Wii U konsoli

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 259

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 259

Datuve.lv video
Top.LV

Nintendo paziņo par Wii U konsoli

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.06.08 13:48  

Nintendo Wii spēļu konsole, kas tika laista klajā 2006. gadā, guva lielu spēļu cienītāju atzinību. Konsoles pārdošanas panākumi turpinājās vairāku gadu garumā, līdz konkurenti sāka piedāvāt jaudīgākas konsoles ar kustības uztverošajiem aksesuāriem (Xbox 360 ar Kinect un PS3 ar Move). Loģiski, ka Nintendo vēlas palikt aktuāli spēļu konsoļu tirgū, tādēļ uzņēmums paziņojis par Wii sekotāju – Wii U spēļu konsoli, kas tirgū nonāks nākamgad.


Lai gan nosaukums nav īpaši intriģējošs, Wii pārsteidz spēļu cienītājus ar jaunu pieeju spēļu aksesuāriem, piedāvājot konsoles kontrolieri ar iebūvētu 6,2 collu LCD displeju. Jaunums aprīkots ar akselerometru, žiroskopu, mikrofonu, skaļruņiem, irbuli un kameru. Kontroliera piedāvātās iespējas vislabāk izpaužas vairākspēlētāju režīmā, kad spēlē var pievienoties arī piektais spēlētājs (4 spēlētājiem televizora ekrāns sadalīts 4 daļās, savukārt piektais spēli spēlē kontroliera displejā). Taču Nintendo Wii konsoles īpašniekiem nevajag bēdāties, jo jaunā konsole atbalstīs arī vecos kontrolierus.
Runājot par pašu konsoli – tā līdzinās Wii, kas nedaudz pieņēmies svarā. Kontroli darbinās vairāku kodolu IBM procesors. Nav zināms, cik spēcīgs būs procesors, taču pašlaik pieejamie spēļu ekrānšāviņi neizskatās īpaši iespaidīgi, salīdzinājumā ar Wii. Konsoli ar HDMI saskarsnes palīdzību varēs pievienot televizoram (1080p). Wii U datu uzglabāšanas ietilpība pašlaik netiek atklāta, taču konsolei būs SD slots un četras USB 2.0 pieslēgvietas (iespējams pievienot ārējos USB cietos diskus). Wii U piedāvās iespēju spēlēt arī vecās Wii spēles.Tā kā konsole tirgū parādīsies tikai nākamgad, tās cena pašlaik netiek atklāta.

DailyTech

Saistītie raksti

Komentāri

#1 #pirmais @ 2011.06.08 22:00

cena, cena, cena...

#2 select * from table; @ 2011.06.09 23:59

select * from table;