Datuve :: (CES 2019) EVGA prezentē savu pirmo audio karti - NU Audio

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 53

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 53

Datuve.lv video
Top.LV

(CES 2019) EVGA prezentē savu pirmo audio karti - NU Audio

Ievietoja: Krelin @ 2019.01.27 16:31  

Minētā audio karte veidota sadarbībā ar Lielbritānijā bāzētu profesionālu audioiekārtu izstrādes kompāniju Audio Note, kas gan nenotiek pirmo reizi - jau CES 2016. gada izstādē tika izrādīti prototipi PCI-E un ārējai USB audiokartei, taču tālāk par prototipiem nekas arī netika piedāvāts tirgū. Līdz šim brīdim.

NU AUDIO

Karti darbina XMOS xCORE-200 digitālais signālu procesors, sapārots ar AKM AK4493 ciparu-analogo signāla konvertētāju un diviem analogā-digitālā signāla konvertētājiem - AKM AK 5572 (Line-In) un Cirrus Logic CS5346 (mikrofona ieejai). Line Out izejā ADI AD8056 priekšpastiprinātāja čips, austiņu izejā ADI OP275, abi priekšpastiprinātāja čipi ir ievietoto DIP ligzdās, līdz ar to maināmi. Patīkami redzēt plašo pieslēdzamo austiņu pretestības spektru - no 16 līdz pat 600 omiem. Augstas kvalitātes kondensatori gan audio, gan barošanas ķēdē. Ārējā barošānās piejūgta caur vienu SATA barošanas pieslēgvietu.

KARTE

Līdztekus ierastajām analogajām izejām (RCA, Line Out, 6.3 mm) un S/PDIF digitālajai izejai, kartei ir arīdzan ASMedia ASM1042 PCI-E-to-USB tilts, kas atbalsta USB audio class 2.0. NU AUDIO programmatūra sevī ietver vienkāršu, pārskatāmu kontrolpaneli, bez liekām funkcijām. Pašizveidojami EQ profili, skaļuma kontrole un... RGB apgaismojuma kontrole pašai kartei (jā, bez šīs funkcijas šajās dienās reti kurš dzelzis tirgū manāms...), bet tas arī viss.

EVGA_NU_AUDIO_SPEC

Kartes cena tirgū pagaidām ir 249.99 ASV dolāri, taču ja pircējs ir EVGA Elite biedrs, cena noslīd līdz pieklājīgākiem 199.99 dolāriem.

Avoti: TechPowerUp; AnandTech

Saistītie raksti