Datuve :: TC Electronic piedāvā lejupielādēt M30 Reverb bez maksas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 49

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 49

Datuve.lv video
Top.LV

TC Electronic piedāvā lejupielādēt M30 Reverb bez maksas

Ievietoja: laivinieks @ 2009.11.17 15:39  

M30 Studio Reverb ir vienkārši lietojams un lieliskas kvalitātes reverberācijas efekts. Tā darbību nodrošina jauna augstas definīcijas tehnoloģija AlgoFlex™, ko izstrādājis uzņēmums TC Electronic un kas nodrošina aparatūrai raksturīgas kvalitātes ieviešanu programmatūrā. Šis produkts gan nav nekas revolucionāri jauns, taču to noteikti ir vērts izmēģināt tā kvalitātes dēļ.

M30 Reverb darbojas kā VST un AU spraudnis gan Windows, gan Mac vidē. Tajā ir iekļauti vairāk nekā 40 sākotnējie iestatījumi un ir pieejami 4 regulējamie parametri (Pre Delay, Decay Time, Hi Color, Wet/Dry Mix). M30 Reverb ir aprīkots ar niansētu halles algoritmu (Hall), kas to padara perfekti piemērotu vokāliem, taču tā parametri ir maināmi, līdz ar ko šo efektu var izmantot arī dažādu instrumentu un audio materiālu apstrādei.

Un, lūk, arī labā ziņa - TC Electronic dāsni piedāvā lejupielādēt šo burvīgo M30 Reverb spraudni savā tīmekļa vietnē bez maksas. Ņemot vērā, ka tā parastā cena ir 79 ASV dolāri, tad šo var uzskatīt par visai pievilcīgu piedāvājumu. Lai lejupielādētu M30 Reverb, ir jāaizpilda ļoti īsa pieteikuma veidlapa, un spraudņa lejupielādes saite tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu. Piedāvājums ir spēkā ierobežotu laika posmu - 72 stundas, tāpēc būtu vērts pasteigties.TC Electronic ir Dānijas uzņēmums, kas tika dibināts 1976. gadā, un tas nodarbojas ar augstas kvalitātes audio produktu izgatavošanu. Uzņēmuma tīmekļa vietne - http://www.tcelectronic.com

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Producents @ 2009.11.18 01:47

Cepums Datuvei par šāda satura rakstiem. Labprāt vēl sagaidītu jaunāko info par dažādiem VST, VSTi, Skaņu bankām, DAWiem... u.c. programmatūru un dzelžiem mūzikas producēšanas lauciņā. :)

#2 Mateus @ 2009.11.18 12:30

Reverbirators... kaa daudzi tam liidziigie.