Datuve :: Kā paātrināt Windows 10 ielādi?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 61

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 61

Datuve.lv video
Top.LV

Kā paātrināt Windows 10 ielādi?

Ievietoja: kapanen @ 2016.03.11 19:40  

win 10

Nevienam nav noslēpums, ka varētu ietaupīt enerģiju vai akumulatora darbības laiku ar pilnu Windows izslēgšanu, nevis atstājot to gaidīšanas režīmā. Windows 10 ir radis risinājumu, kas ļaus ātri ieslēgt datoru bez ilga gaidīšanas laika - to sauc par Fast Startup. Šis Fast Startup pie izslēgšanas rada pamatlietu kopumu, kurā glabājas noteikti sistēmas faili, piemēram, Windows kodola un ierīču draiveri. Tad, kad gribēsiet ieslēgt datoru, tad sistēma šos svarīgos failus ielādēs atpakaļ operatīvajā atmiņā (RAM). Vienkāršiem vārdiem skaidrojot, rezultāts ir tāds, ka izslēgšanas procesā tiek aizvērtas visas programmas, faili, lietotāja konti, bet šis process neprasa pilnīgu sistēmas restartu, kas loģiski paātrina datora ieslēgšanās ātrumu.

Kā ieslēgt šo funkciju?
Jādodas uz Power Options, Windows 10 vadības panelī. Vieglākais veids, kā tur nokļūt, ir atvērt meklēšanu, ierakstīt "power", tad izvēlēties enerģijas opcijas zem "Best Match" meklēšanas rezultātos.
1

Tālāk jāizvēlās sadaļa "Choose what the power buttons do"
2

Ja iestatījumi apakšā šajā izvēlnē ir pelēkā krāsā, tad noklikšķiniet uz “Change settings that are currently unavailable.”
3

Pārbaudiet “Turn on fast startup (recommended)” logu, kurš atrodas ekrāna lejas daļā. Nedrīkst aizmirst nospiest “Save changes,” kad iepriekš minētais logs ir ieķeksēts.
4

Saistītie raksti