Datuve :: Microsoft izveidojuši emuāru, kurā atrodama informācija par Windows 8 izstrādi

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 54

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 54

Datuve.lv video
Top.LV

Microsoft izveidojuši emuāru, kurā atrodama informācija par Windows 8 izstrādi

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.08.16 19:28  

Microsoft izveidojuši emuāru un Twitter kontu, kurā partneriem un citiem interesentiem tiks sniegta informācija par jaunākās Windows versijas izstrādi un attīstību. Windows prezidents Stīvens Sinofskis vakar veica pirmo ierakstu emuārā, sniedzot informāciju par Windows 8 un paskaidrojot patērētājiem, izstrādātājiem un ekspertiem paredzēto jaunumu mērķi.

Ierakstā Sinofskis min, ka izstrādātājiem paredzēta operētājsistēmas versija tiks laista klajā jau tuvāko mēnešu laikā. Ja var ņemt vērā veidu, kā lietotāji tika iepazīstināti ar Windows 7, Microsoft pirms galējās versijas piedāvās arī Windows 8 RC versiju. Emuāra lasītāji un Windows 8 izstrādātāji tiek aicināti komentēt rakstus un sniegt konstruktīvu kritiku. Savukārt patērētāji tiek aicināti iesūtīt veidotājiem savus jautājumus un iespējamās tēmas, ko apskatīt emuārā.


Pirmās Windows 8 versijas tīmeklī parādījās jau pirms pāris mēnešiem. Janvārī Microsoft paziņoja, ka Windows 8 atbalstīt System on a Chip arhitektūru ARM sistēmās, ko radījuši tādi partneri kā Nvidia, Qualcomm un Texas Instruments. Microsoft mērķis ir paplašināt aparatūras klāstu, kas atbalstītu Windows operētājsistēmu. Jūnijā Microsoft nāca klajā ar informāciju par Windows 8 lietotāja saskarni un piedāvāja video, kurā tā redzama. Nākamais lielais Windows pasākums būs BUILD konference septembrī, kurā informāciju saņems izstrādātāji.

TechSpot

Saistītie raksti

Komentāri

#1 kriistaaps @ 2011.08.16 20:39

CERU KA TO NEGLĪTO 'START SCREEN' VARĒS NOŅEMT LAI NERĀDĀS! Jeibogu cik pretīgi....

#2 Neticis @ 2011.08.16 20:57

Tā vietā, lai pārietu uz Unix, tāpat kā Mac OS, Microsoft turpina iet Windows telefonizācijas (lasiet — debilizācijas) virzienā.
Kad beidzot sapratīs, ka telefons un dators nav viens un tas pats?

#3 Gestapo @ 2011.08.16 23:16

kriistaaps rakstīja:

CERU KA TO NEGLĪTO 'START SCREEN' VARĒS NOŅEMT LAI NERĀDĀS! Jeibogu cik pretīgi....

Man liekas, ka tur pilnīgi viss ir pretīgs un neglīts.

#4 vilnz @ 2011.08.17 10:02

dzjeki sadomaajushi paarveerst stacionaaro pc par plansheti. stils prasa upurus, kaapeec gan lai taa nebuutu ergonomika.

#5 Bum @ 2011.08.17 18:50

Komandrindā ir spēks, es pat attēlus skatos hex kodā.

#6 Lindinjaaa @ 2011.08.17 19:17

uu labprāt ietestētu :D