Datuve :: CES 2017: LG prezentē levitējošo skaļruni

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 46

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 46

Datuve.lv video
Top.LV

CES 2017: LG prezentē levitējošo skaļruni

Ievietoja: Draxo @ 2016.12.29 12:25  

LG Electronics (LG) starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2017 prezentē futūristisko levitējošo portatīvo skaļruni (modelis PJ9). Šis bezvadu skaļrunis lidinās virs komplektā ietilpstošās pamatnes, nodrošinot augstas kvalitātes skanējumu.

LG CES

PJ9 rada tā satriecošos vizuālo efektu, izmantojot spēcīgus elektromagnētus, kas atrodas ierīces pamatnē. Ierīces centrā atrodas 360 grādu visos virzienos vērsts skaļrunis Ierīces centrā atrodas 360 grādos vērsts skaļrunis un pamatnē iebūvēts zemfrekvenču skaļruņa nodrošināts sabvūferis zemajiem basiem. PJ9 arī nodrošina Dual Passive Radiator tehnoloģiju, lai radītu bagātīgus vidējā līmeņa toņus un izteiksmīgus augstos toņus.

Kad tā desmit stundu ilgā akumulatora darbība sāk izsīkt, portatīvais skaļrunis automātiski nolaižas uz pamatnes un sāk bezvadu uzlādi bez klausītāja iejaukšanās un mūzikas atskaņošanas pārtraukšanas. PJ9 ir IPX7 sertificēts, lai spētu izturēt jebkādus nelabvēlīgus laikapstākļus, kad tas tiek lietots ārpus telpām. Papildu ērtībām Multipoint tehnoloģija nodrošina iespēju vienlaicīgi savienoties ar divām Bluetooth ierīcēm.

LG CES

“Mūsu jaunākais papildinājums aizvien pieaugošajam premium bezvadu audio ierīču klāstam ir ne tikai pievilcīgs, bet tas arī nodod vēstījumu, ka LG ir nopietni noskaņots patērētājiem sniegt kaut ko patiešām jaunu un neredzētu,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons (Brain Kwon).

Saistītie raksti