Datuve :: Kompānija Samsung plāno izlaist viedtālruņus ar lokanu ekrānu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 206

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 206

Datuve.lv video
Top.LV

Kompānija Samsung plāno izlaist viedtālruņus ar lokanu ekrānu

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.11.22 06:36  


Lokans un elastīgs tālruņa displejs solās būt nākamais lielais modes kliedziens mobilo telefonu ražotāju vidū. Kompānija „Samsung” ir paziņojusi, ka grasās laist klajā tādus viedtālruņu ekrānus, ko var salocīt uz pusēm. Iepiekš kompānija bija paziņojusi par viedtālruni ar lokanu korpusu.

Ņujorkā notikušajā „Samsung” investoru forumā tika atklāts, ka tālrunis ar elastīgu displeju pie klientiem nonāks jau 2015. gadā. Kompānijas „Samsung Display” viceprezidents atklāja to, ka nākamgad tā plāno ražot aptuveni 30 līdz 40 tūkstošus lokano ekrānu tālruņu mēnesī. Pēc milzīgā produkcijas apjoma var spriest, ka „Samsung” gūs virsroku pār konkurējošajām kompānijām, kas ražos līdzīgu produktu.

„Samsung” konkurents, kompānija „LG”, pagājušā gada izskaņā izlaida pasaulē pirmo viedtālruni ar ieliektu ekrānu – Gflex. „Samsung” sekoja šim piemēram un nāca klajā ar „Galaxy Round”, kas arī lepojās ar ieliektu dispeju.

Kopš tā laika ražotāji vairs nav eksperimentējuši ar dažādiem ekrānu pielāgojumiem, bet tas nozīmē vien to, ka jaunais produkts uzreiz pēc nokļūšanas tirgū nonāks vispasaules tehnoloģiju cienītāju uzmanības centrā.


Saistītie raksti