Datuve :: Kā izvēlēties savam pusaudzim vispiemērotāko viedtālruni, netērējot vairāk par 300 eiro?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 254

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 254

Datuve.lv video
Top.LV

Kā izvēlēties savam pusaudzim vispiemērotāko viedtālruni, netērējot vairāk par 300 eiro?

Ievietoja: Datuve @ 2016.08.02 20:05  

Jauniešiem ir pašiem savi viedokļi un vajadzības, kas nereti atšķiras no viņu vecāku apsvērumiem. Šādu situāciju varam novērot arī viedtālruņu tirgū. Šajā rakstā esam apkopojuši svarīgākās funkcijas, ko ņemt vērā, izvēloties jaunietim tālruni, kas ne tikai attaisnos pusaudža cerības, bet būs arī draudzīgs vecāku makam.

mobile phone

Vienkāršība un funkcionalitāte — programmatūru elegance un ergonomika
Pusaudži nemēģina saprast, kā darbojas konkrētas funkcijas, un rokasgrāmatas lasīšana pat netiek apsvērta. Tāpēc jaunieša viedtālrunim būtu jābūt intuitīvam un jānodrošina ātra piekļuve galvenajām funkcijām. P9 Lite piedāvā skaidru un parocīgu ātrās piekļuves izvēlni. Iespējas iestatījumu sadaļā ir ērti izkārtotas pēc to lietošanas biežuma, un visas lietotnes atrodas uz sākuma ekrāna.

Privātums un kontrole — ātrs un ērts pirkstu nospiedumu lasītājs
Jauniešiem būtisks ir privātums, un, tā kā viedtālruņi ir ļoti personīgas ierīces, kurās tiek uzglabāti fotoattēli un sarunu arhīvi, jūsu bērns, visticamāk, vēlēsies pārliecināties, ka neviens cits nevar šiem datiem piekļūt. No otras puses, ārkārtas situācijās vecākiem būtu jābūt iespējai piekļūt bērnu telefoniem. P9 Lite iebūvētais pirkstu nospiedumu lasītājs izpilda abas šīs prasības: tas aizsargā ierīci no neatļautas piekļuves, kā arī ļauj saglabāt jūsu pirksta nospiedumu, lai nodrošinātu piekļuvi datiem gadījumos, kad tas ir nepieciešams. Turklāt drošības uzturēšana nespiež mūs pieņemt kompromisus attiecībā uz lietošanas ērtumu — P9 Lite pirkstu nospiedumu lasītājs atrodas vietā, kur pirksts dabiski novietojas, kolīdz ierīce ir paņemta rokā. Huawei inženieri ir spēruši soli tālāk —pirkstu nospiedumu lasītāju var izmantot arī lai uzņemtu bildes, atbildētu uz zvaniem, izslēgtu modinātāju vai pārlūkotu fotoattēlu galeriju.

mobile phone

Fotokamera — laba izšķirtspēja, optika un programmatūra ar lieliskām iespējām
„Parādi man foto vai arī tas nav noticis,” saka jaunieši. Pusaudža tālrunim jābūt aprīkotam ar tādu fotokameru, kas uzņem ļoti labus fotoattēlus pat vāja apgaismojuma apstākļos. Daudzas papildu funkcijas, it īpaši selfiju uzņemšanai domātās, pusaudžuprāt, ir obligāts priekšnosacījums. Šeit noderēs P9 Lite ar tā 13MP aizmugurējo un 8MP priekšējo kameru. To augstā izšķirtspējā, optika un vienkāršā, bet jaudīgā bilžu uzlabošanas un efektu programmatūra pierādīs sevi kā neaizvietojamu.

Izskats un sajūta
Šķiet, ka jauniešus neuztrauc viņu izskats, bet šis novērojums var būt maldinošs. Sava stila un individualitātes ekspresija viņiem ir pat ļoti svarīga. Meistarīgi veidots dizainera tālrunis ar atraktīvām detaļām — P9 Lite var būt lielisks pavadonis jebkuram gadījumam — tas palīdzēs pusaudzim attīstīt savu identitāti un pašpārliecību. Integrētais tēmu pārvaldnieks ļauj pielāgot praktiski ikvienu UI (lietotāja saskarnes) elementu, lai jaunietis varētu sevi izpaust.

mobile phone

Baterijas darbības ilgums — 3000 mAh kapacitāte
Pusaudžiem patīk bieži uzturēt kontaktu ar saviem draugiem. Viņi nepārtraukti dalās ar to, ko ierauga un piedzīvo, klausoties mūziku, pārlūkojot internetu vai skatoties YouTube video. Tāpēc tas nav pārsteigums, ka baterijas darbības ilgums ir būtisks aspekts, ko apsvērt, izvēloties viedtālruni lietotājam pusaudža gados. P9 Lite lielā 3000 mAh baterija nodrošina bezrūpīgu prieku un sabiedrisko dzīvi bez nepieciešamības pieslēgties elektrotīklam līdz pat divām dienām. Bet pat gadījumos, kad baterijas līmenis nokrīt līdz ļoti zemam, P9 Lite neatstās bērnu nesasniedzamu: Ultra Power režīms palīdz nodrošināt papildu tālruņa darbības stundas, atspējojot bateriju visvairāk patērējošās funkcijas, kuras konkrētajā brīdi nav nepieciešamas.

Cena un produkta pieejamība
Labs viedtālrunis nodrošina plašu funkcionalitāti par zemāko cenu. P9 Lite demonstrē labu cenas-snieguma attiecību. Kā izcils P8 Lite pēctecis, tas nodrošina jaudīgas funkcijas un stilu par pieejamu cenu. Pieejams pie operatoriem Latvijā.

Pirms pāris nedēļām Huawei paziņoja par savu apņēmību kļūt par vadošo uzņēmumu viedtālruņu ražotāju tirgū. Huawei P9 Lite pierāda to, ka tas bija domāts nopietni. Uzņēmums ražo labi izstrādātus, augstas kvalitātes produktus, kas ir pieejami dažādos cenu diapazonos. Huawei P9 Lite ir moderns produkts par labu cenu, kas ir lieliski piemērots pat visprasīgākajiem klientiem.

Saistītie raksti