Datuve :: Doro izziņojo jauno senioriem paredzēto 4G viedtālruni

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 270

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 270

Datuve.lv video
Top.LV

Doro izziņojo jauno senioriem paredzēto 4G viedtālruni

Ievietoja: Draxo @ 2016.02.22 13:03  

Doro 8030, jaunākais kompānijas veikums, pielīdzināms vienkāršo viedtālruņu koncepta evolūcijai. Jaudīgais viedtālrunis ir aprīkots ar unikālu lietotāja interfeisu, izmantojot darbības vārdus, nevis ikonas. Interfeiss un jau iebūvētās atbalsta aplikācijas iedrošina arī seniorus pilnvērtīgi izmantot viedtālruņa sniegtās iespējas, padarot ikdienas dzīvi interesantāku.

doro 8030

Doro jaunais interfeiss ir ar viegli uztveramu, loģisku veicamo darbību secību, lai lietotājs bez aizķeršanās spētu izmantot jebkuru no viedtālruņa funkcijām. Nav nepieciešamas tehniska rakstura zināšanas vai prasmes – viss tiek panākts, izmantojot darbības vārdus, nevis ikonas. Piemēram, vārdiem “zvanīt”, “skatīt” vai “sūtīt” tiek pievienots “kam” un “ko”. Būtībā tālrunis domā tāpat kā tā lietotājs, padarot ierīces lietošanu vienkāršāku un ērtāku, vienlaikus neierobežojot dzīves stilu un iespēju brīvību.

Bez ierastās lietošanas instrukcijas, Doro 8030 ir arī iebūvēts atbalsta rīks, lai nostiprinātu lietotāja pārliecību par savām spējām izmantot visas pieejamās funkcijas.

Doro pētījumi liecina, ka pieprasījums pēc viedtālruņiem cilvēkiem vecumā 65+ nepārtraukti pieaug – dotajā brīdī aptuveni par 11% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada datiem. Ap 40% senioru jau ir viedtālruņu lietotāji un šis skaitlis turpinās augt arī 2016. gadā – 60% no 65+ vecuma cilvēkiem plāno iegādāties jaunāko viedtālruni.

"Jaunā ierīce apvieno mūsu godalgotos dizaina principus un inovācijas. Jaunais interfeiss piedāvā paplašināt telefona lietošanas pieredzi, palīdzot senioriem pielāgoties mūsdienu mainīgajai videi. Mēs vēlamies, lai ikviens, neatkarīgi no vecuma vai tehniskajām prasmēm, saņemtu no dzīves maksimumu, ko tā sniedz," stāsta Kai Seppälä, Doro vadītājs Somijā.

doro 8030

Doro 8030 ir otrā 4G ierīce, kas pievienojas Doro telefonu saimei. Telefons pieejams trīs krāsu kombinācijās – melnā un tērauda, baltā un sudraba vai šampanieša un mokas krāsās.

Viedierīces funkcijas uzskatāmāk iespējams novērtēt šajā video:


Doro 8030 Latvijā mazumtirdzniecībā būs pieejams no marta vidus par 199 EUR.

Saistītie raksti