Datuve

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 91

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 91

Datuve.lv video
Top.LV

Noteikumi

Vispārējie noteikumi
V1 Aizliegts pārkāpt pieklājīgas uzvedības normas, t.sk. lamāties, lietot rupjus vārdus, aizskart citus.
V2 Atļauts rakstīt tikai ar latīņu rakstzīmēm, turklāt ieteicams nelietot transliterāciju.
V3a Aizliegts rakstīt tekstu, izmantojot tikai lielos burtus.
V3b Aizliegts izcelt visu komentāru ar krāsu, burtu biezumu u.tml.
V4a Aizliegts atkārtoti pievienot pēc būtības vienādus komentārus.
V4b Aizliegts pārāk tālu atvirzīties no apspriežamās tēmas.
V4c Aizliegts rakstīt vairākus komentārus pēc kārtas. Izmanto iespēju "Labot", lai labotu savu pēdējo komentāru.
V5 Aizliegts izmantot iespēju "Citēt", ja teksts ir jau vairākas reizes citēts vai arī teksts, ko citē, ir pēdējā komentārā. Tā vietā norādi komentāra numuru vai lietotāja vārdu, kam adresē savu komentāru.
V6 Aizliegts prasīt vai piedāvāt ielūgumus uz citām Interneta vietnēm.
V7 Aizliegts izsūtīt lietotājiem vai ievietot jebkāda veida informāciju reklāmas nolūkos kā, piemēram, bet ne tikai, Interneta vietņu adreses.
V8 Aizliegta pirātisma propaganda, t.sk. popularizēšana un atbalstīšana.
V9 Neaizmirsti, ka Krimināllikums un Administratīvo pārkāpumu kodekss attiecas uz Tavām darbībām arī internetā! Tie, kā arī citi LR likumi ir jāievēro.
V10 Rakstu autors publicējot savu darbu (teksta vai multimēdiju saturu) portālā Datuve.lv, nodot tiesības šī satura lietošanā publiskā interneta vidē pēc portāla ieskatiem. Ar publicēšanu portālā Datuve.lv autors piekrīt raksta pilnu vai daļēju pār pārpulicēšanu pie portāla sadarbības partneriem.
V11 Portāla administrācijai ir tiesības izdzēst rakstus vai komentārus bez brīdinājuma, nepaskaidrojot iemeslu.
* Ieteikums! Centies rakstīt cik vien iespējami gramatiski pareizi. Tas palīdzēs citiem Tevi saprast.

Forumā
F1 Pirms izveido jaunu tēmu, izmanto meklēšanas iespējas Datuvē un Interneta meklētājos, jo, iespējams, ka kādam citam līdzīga problēma, vai tāda satura tēma ir bijusi jau agrāk!
F2 Izvēlies tēmai attiecīgo kategoriju (Operētājsistēmas, Drošība, Programmas, Video un Audio, Internets, Aparatūra, Sludinājumi, Viss pārējais)!
F3a Tēmas nosaukumā izmanto pēc iespējas konkrētāku problēmas/jautājuma formulējumu, nevis tikai programmas/nodarbes nosaukumu! Aizliegts tēmas virsrakstā lietot izteicienus "Netieku galā", "Jautājums", "Problēma", "Vajadzīga palīdzība" u.tml. Nosaukumā obligāti jānorāda gan, par ko ir runa (piem., teikuma priekšmets, lietvārds), gan vismaz viens darbību raksturojošs vārds (piem., izteicējs, darbības vārds), kas apraksta problēmu. Piemēram, "Kā ieslēgt datoru?".
F3b Sludinājumam tēmas nosaukumā jānorāda tā veids: "pārdodu", "pērku", "mainu", "dāvinu", "piedāvāju/meklēju darbu" u.tml.
F4a Tēmas aprakstā norādi pēc iespējas precīzāku un smalkāku informāciju, kas saistīta ar šo tēmu! Tā var būt: operētājsistēma, programmas versija, datora vai citas tehnikas modelis, datora detaļu tehniskie dati un cita svarīga informācija, kas palīdzētu citiem izprast tēmas jēgu.
F4b Sludinājuma aprakstā norādi informāciju, kas attiecas uz sludinājumu ? izsmeļošu preces/pakalpojuma aprakstu, darījuma summu un norises vietu.
F5 Aizliegts atkārtoti veidot pēc būtības vienāda satura tēmas.
* Ieteikums! Ja Tava problēma ir atrisināta (atrisināji pats, vai kāds no foruma dalībniekiem), paziņo par to diskusijā (kā arī problēmas risinājumu), lai tēma varētu tikt slēgta. Tēmu var slēgt arī administrācija, ja atbilde uz jautājumu ir sniegta.

Saitēs
S1 Ievieto tikai tādu adresi, kas ir pietiekami oriģināla, kā arī derīga un interesanta citiem!
S2 Norādi pēc iespējas precīzāku un izsmeļošāku Saites nosaukumu, bet aprakstā - kas tā ir par adresi, ko tajā var iegūt, atrast un citu raksturojošu informāciju.
S3 Saitēs ievietojamas tikai norādes uz Interneta vietnēm, nevis programmām, rakstiem vai failiem (pamācībām, videoklipiem, jaunajām programmu versijām utt.). Norādes uz tiem ievieto atbilstošajā foruma kategorijā!

Datuve.lv administrācija atgādina: neievērojot noteikumus, Tev var tikt liegta iespēja pilnvērtīgi izmantot šo vortālu.