Datuve :: Google tuvākajā laikā atteiksies no Chrome paplašinājuma palaidēja

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 259

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 259

Datuve.lv video
Top.LV

Google tuvākajā laikā atteiksies no Chrome paplašinājuma palaidēja

Ievietoja: OskarsM @ 2016.03.23 17:31  

chrome

Google kompānija ir paziņojusi, ka atteiksies no Chrome paplašinājuma palaidēja uz Windows, OS X un Linux operētājsistēmām. Ja nu gadījumā pirmo reizi dzirdat par ko tādu - tad tas, atklāti sakot, ir arī iemesls, kādēļ Google no tā vēlas atbrīvoties.

Chrome aplikācija ir ikona, kura atrodas datora uzdevumu joslā, kas arī nodrošina ātru piekļuvi Chrome esošajām aplikācijām - tas bija domāts, lai lietotājiem atvieglotu programmas meklēšanu caur Chrome paplašinājuma palaidēju, nevis rakņājoties pa datora darba virsmu (desktop). Taču Google kompānija ir atklājusi, ka cilvēki to nemaz tik aktīvi neizmanto - savas aplikācijas skatīt caur Chrome paplašinājuma palaidēju, bet gan paši to darot manuāli, tādējādi kompānija pieņēma lēmumu šo opciju izņemt laukā no iepriekš minētajām operētājsistēmām.

Paplašinājuma palaidējs no Chrome pazudīs jau tuvāko mēnešu laikā, tāpat arī pēc dažām nedēļām Google pārstās to uzskatīt kā daļu no Chrome papildfunkcijām. Sākot ar jūlija mēnesi, tā būs pilnībā izņemta laukā no Chrome - pat cilvēkiem, kuriem šī programma ir datorā un kuri vēl to izmanto.

Šāds gājiens liek nojaust, ka Google kompānija turpina joprojām meklēt dažādus veidus, kā vienkāršot un paātrināt Chrome programmatūru. Jāpiemin arī fakts, ka pērn uzņēmums no Chrome darbvirsmas noņēma arī paziņojuma centra ikonu (notification center icon) tā paša iemesla dēļ - to izmantoja maz lietotāju, ar ko Google vēlējās to atvieglot un vienkāršot lietotāja darba pieredzi.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Draxo @ 2016.03.23 23:18

Biju viens no retajiem, kurš to izmantoja dažu specifisku programmu palaišanai.

#2 dzeks @ 2018.05.22 15:30

Google ir radījusi daudz labu programmu, bet neiet ar mārketingu, jo retais uzzina ka tādas esot. Būtu kaut kā reklamas salikuši, jo redz ka nelieto, attiekšanās no papildinājumiem aizbaidītu tos kuri tos lieto, reāli vajadzētu iestatījumos visu lieko default atslēgt bet atstāt tādu iespēju, jo daudz kas google tur populāraku kā citus. redzam dzīve dadz ko nezinam līdz tas pazūd.