Datuve :: Google atzīmē Starptautisko sieviešu dienu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 51

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 51

Datuve.lv video
Top.LV

Google atzīmē Starptautisko sieviešu dienu

Ievietoja: kapanen @ 2016.03.08 10:18  

doodle

Globālais interneta meklēšanas gigants Google šodien atzīmē Starptautisko sieviešu dienu. Kā jau ierasti, Google atkal šo dienu atzīmē ar jaunām doodle animācijām.

Google Doodle ir jautri pārveidoti zīmējumi, dažreiz arī animācijas, no Google logotipa, ko uzņēmums gatavo kādām īpašām dienām – par godu dažādiem svētkiem, nozīmīgu cilvēku jubilejām vai notikumu gadadienām.

Šodien, 8.martā Google ir izveidojusi īsu videoklipu kā sveicienu sieviešu dienā. Video klipā ir uzfilmētas reālas sievietes, kuras rotaļājas ar doodle animācijām. Liata Bena-Rafaela (Liat Ben-Rafael) , kura vienlaikus radīja svētku logotipu pastāstīja, ka videoklipā bija svarīgi iekļaut reālas sievietes video, nevis animācijas un rakstzīmes , kas parasti parādās Google doodles.

Videoklipā ir redzams, ka sievietes dalās savās vēlmes, pabeidzot, teikumu "Kādu dienu es gribu ..."

„Internacionālā sieviešu diena ir svētki sievietēm, kuras ir šeit un dara visu iespējamo, lai būtu labāka nākotne un šajā ziņā tas bija svarīgi, lai pārliecinātos, ka mēs svinam patiesos svētkus sievietēm,” Liata Bena-Rafaela komentēja izskanējušo frāzi minētajā video.

Ar videoklipu var iepazīties adresē google.com, uzspiežot, uz Google ikonas virs meklētāja loga.


Saistītie raksti