Datuve :: Divpusējie televizori - jau pavisam drīz!

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 118

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 118

Datuve.lv video
Top.LV

Divpusējie televizori - jau pavisam drīz!

Ievietoja: Lac1z @ 2015.09.08 17:44  

tehnoloģijas

Lielākās tehnoloģiju kompānijas izmanto IFA kā vietu, kur parādīt savu jaunāko veikumu un izcelties ar dažādām tehnoloģijām, kas drīzumā var tikt piedāvātas pircējiem.

Televizors ar divām virsmām, kuras spēj atainot attēlu vienlaikus, vairs nav tāla nākotne. Tā to var saprast pēc tā, ka LG šāda veida televizora prototipu ir prezentējuši IFA laikā. Pie tam šis īpašais televizors ir izliekts kā ''vilnis''.

Pašlaik prototipa līmenī esošā televizora nosaukums vēl nav atklāts, bet tas, visticamāk, tiks ražots divos izmēros - 111 collu un 55 collu, un abu izmēru televizori izmantos OLED tehnoloģiju. Un, protams, katrs televizora panelis varēs atskaņot arī savādāku saturu katrā no pusēm. Mazākā televizora biezums ir tikai 5,6 collas.

Sliktās ziņas ir tas, ka pagaidām tas ir tikai prototips - to vēl nav iespējams iegādāties, kā arī nav zināmas pat aptuvenās tā cenas vai nonākšanas tirdzniecībā laiks. LG šoreiz tikai parādīja, uz ko viņi ir spējīgi, kā arī tehnoloģiju potenciālu. Piemēram, uz vienas virsmas izvietot interaktīvu karti, bet uz otras kādus paziņojumus vai ko tamlīdzīgu.

Šāds televizors liekas diezgan bezjēdzīgs vidējā pircēja mājoklī, bet varētu būt ļoti noderīgs izstādēs, konferencēs un citos publiskos pasākumos. Kā arī, ja šādu televizoru izvēlētos ievietot dzīvojamajā istabā, problēmas varētu sagādāt skaņa, jo atrodoties vienā vietā un atskaņojot dažādus saturus ar audio, visticamāk, būs problēmas ar tās skaidrību un uztveršanu. Tā kā visdrīzāk nāktos izmantot austiņas vai arī skatīties bez skaņas.
Saistītie raksti