Datuve :: Oculus Rift atbalstīs Mac, ja Apple izstrādās pietiekami jaudīgu datoru

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 274

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 274

Datuve.lv video
Top.LV

Oculus Rift atbalstīs Mac, ja Apple izstrādās pietiekami jaudīgu datoru

Ievietoja: OskarsM @ 2016.03.04 09:05  

oculusrift

Oculus Rift dibinātājs Palmers Lūkijs (Palmer Luckey) izteicās, ka viņu kompānija labprāt izlaistu savas virtuālās brilles uz Mac, ja Apple tirgū piedāvātu krietni jaudīgākus datorus.

“Tas viss ir atkarīgs no Apple, un ja viņi vispār ieviesīs pietiekami jaudīgu datoru, mēs Oculus Rift izlaidīsim arī uz šīs platformas”, tā Lūkijs izteicās portālam “ShackNews”, kad tika vaicāts par Mac datora atbalstu. “Tas liek secināt, ka Apple nav prioritāte ieviest savos datoros augstas kvalitātes GPU. Turklāt Jūs varat nopirkt par 6000 ASV dolāru Mac Pro ar AMD FirePro D700, kas šā vai tā nav pietiekami, lai atbilstu Oculus Rift standarta parametriem”.

Apple augstās kvalitātes Mac Pro datori ir aprīkoti ar dual discrete GPUs, bet to dizains ir izveidots vairāk piemērots profesionāliem nolūkiem, nevis videospēļu spēlēšanai. Tādas virtuālās brilles kā Aculus Rift un HTC Vive pieprasa īpaši spēlēm paredzētus grafiskos procesorus, piemēram - Nvidia GTX 970 vai arī līdzīgu, kas atbilstu izstrādātāja norādījumiem.

“Ja Apple tiešām izveidos augstas kvalitātes GPUs, mēs ar lielāko prieku atbalstīsim Mac produktus”, sacīja Lūkijs. “Bet patlaban, nav neviena Apple izstrādāta datora, kas ļautu mums to darīt. Pat, ja mēs varētu atbalstīt VR uz Apple programmatūras, lielāko daļa cilvēku neprastu ar to apieties".

Savukārt Apple izpilddirektors Tims Kuks (Tim Cook) ir izrādījis interesi par virtuālo pasauli, sakot:” Es nedomāju ka tā ir tikai niša - tā ir tiešām aizraujoša tehnoloģija, kas piedāvā interesantas iespējas.”

Cerams, ka Apple nepalaidīs garām vienu no interesantākajām izklaides iespējām un jau drīzā nākotnē uzlabos savu ražoto datoru parametrus.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Draxo @ 2016.03.05 16:57

Cerams, ka Apple drīzumā izlaidīs ko jaudīgāku.