Datuve :: Ko mēs zinām par jaunāko iPhone 7?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 211

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 211

Datuve.lv video
Top.LV

Ko mēs zinām par jaunāko iPhone 7?

Ievietoja: OskarsM @ 2016.03.12 16:28  

iphone7

Apple kompānija jau ir oficiāli pasludinājusi dienu īpašajam pasākumam, kurā atklās jaunas ierīces - tai skaitā gaidāmo planšetdatoru, iPhone 7 un citas lietas. Taču, tuvojoties šim notikumam - tīmeklī parādās arvien jaunas baumas, pēc kurām var mēģināt ko izsecināt par jaunā iPhone 7 viedtālruņa izskatu.

Ir visai ticams, ka iPhone 7 būs iespējams uzlādēt, nesavienojot to ar vadu, bet gan izmantojot bezvada ierīci QI - gluži tāpat kā Apple Watch. Vēl pastāv iespēja, ka viedtālruni varēs uzlādēt, to vienkārši noliekot uz speciāla paliktņa, nekavējot laiku bezvadu ierīces gatavošanai. Tomēr šī tehnoloģija tas nav nekas jauns, jo šāda veida ierīces jau kādu laiku izmanto atsevišķi Android telefoni.

Tāpat arī pastāv baumas, ka iPhone 7 nebūs iespējams uzlauzt, jo kompānija pēc FIB skandāla ņēma vērā sūdzības un šoreiz esot pamatīgi piestrādājuši pie iPhone 7 drošības, papildinot to ar dažādām īpašām aizsardzības funkcijām.

Citi avoti vēsta, ka iPhone 7 būs aprīkota ar platekrāna displeju, kas aptvers arī nelielu daļu viedtālruņa malas, lai ekrānu varētu “staipīt”, pateicoties elastīgajai ekrāna funkcijai, kur var nospiest īpašu pogu - viedtālrunis tādējādi tiks pārveidots par planšetdatoru. Viedtālrunim arī varētu būt “edge-to-edge” displejs. Piedevām pastāv arī liela iespēja, ka iPhone 7 malas būšot noapaļotas līdzīgi kā Samsung S6 Edge.Nevienam nav noslēpums, ka katrs jaunais iPhone modelis kļūst arvien plānāks un plānāks, un tiek gaidīts, ka iPhone 7 būšot visplānākais viedtālrunis, kādu jelkad Apple būs laidis klajā. Tas varētu notikt, ja netiks iekļauta speciāli austiņām paredzēta ligzda, tā rezultātā cilvēki mūziku varētu klausīties caur Bluetooth austiņām.

Jāatzīmē vēl kas interesants - 2011.gadā Apple kompānijas valdes priekšsēdētājs Tims Kuks (Tim Kuk) paziņoja, ka tā strādājot pie interaktīva hologrāfiska displeja, kas spēšot atainot attēlus 3D formātā. Tādēļ ļaudis lēš, ka ar šīs tehnoloģija palīdzību viedtālrunis spēs pat atainot hologrāfisku tastatūru, uz kuras lietotājs varētu ērtāk rakstīt īsziņas.

Citas baumas apgalvo, ka iPhone 7 izmantošot speciālu brīvā kritiena aizsardzības sistēmu, kas būtu aprīkota ar oglekļa dioksīda strūklakām, tādējādi neļaujot telefonam nokrist sānus, bet gan guļus, kā arī samazinot krišanas ātrumu, kas varētu pasargāt telefona ekrānu pret triecienu un plaisu rašanos.

Jāņem vārā, ka tās visas ir tikai baumas - dažas pārspīlētas, dažas ļoti ticamas. Apple īpašais pasākums nav vairs aiz kalniem - jo 15.marts ir diena, kad Apple oficiāli atklās iPhone 7 viedtālruni, kad arī oficiāli tiks paziņots par tā specifikāciju.

Saistītie raksti