Datuve :: 15.martā varētu būt pieejams jau Apple iPhone 5SE

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 255

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 255

Datuve.lv video
Top.LV

15.martā varētu būt pieejams jau Apple iPhone 5SE

Ievietoja: OskarsM @ 2016.02.23 22:19  

iphone5se"

Apple savu jaunāko iPhone 5SE atklās, visticamāk, jau 15.martā tam īpaši veltītā pasākumā.

Baumo, ka 4 collu viedtālruni plāno atklāt pavasarī Sanfrancisko, kopā ar iPad Air 3 planšetdatoru un dažām jaunām Apple pulksteņa siksniņām.

Ir gaidāms, ka iPhone 5SE izmantos jaunas funkcijas, piemēram - modernizētu kameru, Apple Pay un Live Photos, koncentrējoties uz tiem patērētājiem, kuriem līdz šim varbūt nebija pārliecības par 4.7 collu un 5.5 collu displejiem, ar kuriem mums iepazīstināja iPhone 6 un iPhone 6 Plus 2014.gada septembrī.

Savulaik Apple ir bijusi spiesta savus viedtālruņus pārdot lētāk, kā piemēram - iPhone 5c, kuram ir spilgti krāsains plastmasas korpuss, taču netika iekļauta pirksta nospiedumu atpazīšanas tehnoloģija (Touch ID). Tas pats turpinājās ar iPhone 6s un iPhone 6s Plus pagājušā gada septembrī.

Iespējams, lai atšķirtos no 5c Apple kompānija jaunāko iPhone modeli nosauca par "5se", nevis" 6c". Kā ziņo 9to5Mac portāls, tad "se" ir domāts ka "special edition" (speciālizdevums) vai "enchanced" (uzlabotā) versija, atsaucoties uz 5s. Tāpat arī šis portāls paziņoja, ka jaunākais iPhone viedtālrunis varētu parādīties veikalu plauktos jau īsu brīdi pēc atklāšanas - marta beigās vai arī aprīlī.

Runājot par Apple viedpulksteņiem, tad Apple jau pagājušajā gada marta beigās sarīkoja preses konferenci par godu saviem viedpulksteņiem, un iespējams, šī gada marta pasākumā Sanfrancisko viņi centīsies tos atsvaidzināt, kaut daži uzskata, kas tas būs solis tikai uz atpakaļ un nevis uz priekšu. Lai nu kā, nākamās paaudzes Apple viedpulksteni (iespējams vienlaikus ar iPhone 7) kompānija plāno atklāt jau šī gada septembrī.

Savukārt gaidāmais iPad Air 3 šķietami piedāvās tās pašas funkcijas, ko piedāvā jau iepriekšējie Apple planšetdatori - stūros iebūvētos skaļruņus un viedo savienotāju, kas ļaus savienoties ar magnētisko tastatūru (piemēram - TextBlade), kā arī augstas izšķirtspējas displeju.

Uzņēmums prognozē, ka iPhone viedtālruņu pārdošanas apjomi pirmoreiz Apple vēsturē varētu kristies, jo pērnā gada pēdējā ceturksnī pārdoto viedtālruņu skaits bija manāmi samazinājies, ieņemot zemāko līmeni kopš 2007.gada, kad iPhone iekļuva mobilo telefonu tirgū.

Saistītie raksti