Datuve :: Apple iPhone pārdošanas apjomi pasaulē pavisam drīz sasniegs 1 miljardu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 70

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 70

Datuve.lv video
Top.LV

Apple iPhone pārdošanas apjomi pasaulē pavisam drīz sasniegs 1 miljardu

Ievietoja: OskarsM @ 2016.04.05 21:20  

iPhone

Kopš 2007.gada 29.jūnija, kad Apple izlaida savu pirmo iPhone modeli, līdz 2015.gada beigām kompānijai ir izdevies pasaulē pārdot 896 miljonus iPhone tālruņu eksemplāru. Ja Wall Street analītiķu prognozes ir pareizas, tad Apple savu miljardo iPhone viedtālruni varētu pārdot jau šovasar.

Kompānija prognozē, ka šī gada pirmajā ceturksnī kopējais pārdoto iPhone skaits varētu sasniegt 50 miljonus. Ja tā, tad Apple ir izdevies pārdot jau kopā ap 946 eksemplāru. Turklāt FactSet analītiķi prognozē, ka Apple spēs jau šī ceturkšņa laikā pārdot vēl papildu 44 miljonus, tādējādi sasniedzot 990 miljonu atzīmi.

Ir visai lielas iespējas, ka Apple izdosies sasniegt miljardā pārdotā viedtālruņa atzīmi vēl pirms jūlija mēneša. Lai to sasniegtu, balstoties uz analītiķu prognozēm, Apple vēl vajadzētu pārdot papildus 10 miljonus eksemplāru. To varētu izdarīt, ja jaunais iPhone SE palīdzēs palielināt pārdošana apjomus šajā pavasarī, un tas arī visticamāk notiks. Daži Wall Street analītiķi ir pat atzīmējuši datumu, kad tas notikšot - 20.jūlijā.

Jāpiebilst, ka Apple produkti ir vieni no visu laiku pārdotākajiem pasaulē. Piedevām kompānija ražo bestsellera planšetdatorus un mūzikas atskaņotājus iPod, kā arī Mac datorus, kuri ir vieni no pārdotākajiem personālajiem datoriem pasaulē. Vēl jāpiezīmē, ka iPhone popularitāte ir tiešām milzīga, jo tie tiek pārdoti pat vairāk par Mac, iPad un iPod kopā ņemot. Turklāt iPhone pagājušajā gadā pat ienesa 155 miljonus ASV dolāru lielu peļņu, ieņemot piekto vietu Fortune 500 sarakstā.

Apple kompānijai 1 miljards ir zīmīgs skaitlis, jo 2014.gada novembrī tai izdevās pārdot 1 miljardu iOS gadžetu, kas ietver iPhone, iPad un iPod Touch. Toties janvārī Apple paziņoja, ka patlaban lietotāji izmanto 1 miljardu Apple ierīces. Taču pārdot 1 miljardu konkrētu produktu ir daudz nozīmīgāks pagrieziena punkts.

Apple tirgū jau atrodas deviņus gadus, piedāvājot labu kvalitāti un gūstot lieliskus panākumus, un, ja šādi pārdošanas tempi turpināsies, tiek lēsts - Apple 2020. gadā varētu pārdot pat 2 miljardus iPhone viedtālruņus.

Saistītie raksti