Datuve :: iPhone lietotāji saņem e-pastus no 1970.gada

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 43

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 43

Datuve.lv video
Top.LV

iPhone lietotāji saņem e-pastus no 1970.gada

Ievietoja: kapanen @ 2016.03.07 13:50  

1970

Lai gan pats e-pasts kā populārs saziņas līdzeklis attīstījās tikai 1990.gadā, tomēr liela daļa iPhone lietotāji tika pārsteigti, saņemot vēstules, kuras tikušas izsūtītas 1970.gada 1.janvārī. Saņemtie e-pasti nesatur ne tēmu, ne sūtītāju un nekādu informāciju. Visticamāk, ka tā ir paša iPhone servera kļūda, nevis kaut kas ļaunprātīgs no trešajām personām.

Minētie e-pasti visbiežāk parādās tad, kad iPhone lietotāji nokļūst citā laika zonā un pārbauda savu e-pastu. Paši Apple to skaidro ar to, ka katra sekunde pēc pusnakts 1970.gada 1.janvārī maina laika punktu UNIX sistēmā. UNIX ir sistēma, kas skaita laiku tikai sekundēs. iPhone telefoniem šī laika sākuma atskaite sākas 1970.gada 1.janvāri. Pašlaik tiek strādāts pie šīs kļūdas novēršanas.

Lietotāji, kuri saskārušies ar šo iPhone kļūdu, sociālajās vietnēs raksta, ka aizverot e-pasta lietotni un uztaisot telefonam „reset” funkciju, kļūda pazūdot.

Protams , neviens nekad nav saņēmis e-pastu 1970.gadā. Neoficiāli avoti ziņo, ka pirmais e-pasts ir nosūtīts 1971.gadā, ko paveicis pionieris Rejs Tomlinsons (Ray Tomlinson).

Saistītie raksti