Datuve :: Labākās aplikācijas jaunākajam iPhone

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 58

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 58

Datuve.lv video
Top.LV

Labākās aplikācijas jaunākajam iPhone

Ievietoja: OskarsM @ 2016.04.15 22:20  

app

Ja Tev ir viedtālrunis, kurā neizmanto tās piedāvātās aplikācijas - tas ir tāpat kā izmantot datoru tikai, lai sērfotu internetā. Tomēr - ja Tev ir iPhone, tad savā ziņā esi veiksminieks, jo Apple App store, manuprāt, joprojām ir labāks par Android App store, piedāvājot lielāku aplikācijas klāstu un labāku kvalitāti.

Tātad, kuras ir tās labākās bezmaksas aplikācijas jaunākajam iPhone? Atklāti sakot - izvēle ir liela. Protams, katram būs savs skatījums uz manis piedāvātajām, taču es centīšos izveidot sarakstu, kurā būs minētas tās labākās un noderīgākās aplikācijas.

Kartes un navigācijas

app

Google Maps - Es ļoti daudz izmantoju šo aplikāciju savā iPhone kā GPS, braucot mašīnā. Turklāt vēl nesen Google Maps aizstāja Garmin GPS, kuru izmantoju gadiem. Jāatzīst, ka arī Apple Maps pēdējā laikā kļuvusi labāka, taču tā vēl joprojām piedzīvo dažādas problēmas, kas nespēj konkurēt ar Google Maps stabilitāti. Tā kā Google Maps ir Google kompānijas produkts, ir iespējams tajā ielogoties, izmantojot Google profilu, kur arī visi personīgie dati tiks sinhronizēti, padarot cilvēka dzīvi daudz vieglāku.
Waze - Waze ir turn-by-turn navigācijas sistēma un kopiena, kur lietotāji palīdz sniegt informāciju viens otram, kas atvieglo braucējiem braukšanu. Kaut arī programma ir Google azotē, tā tomēr ir atsevišķa programma.

Laika apstākļu prognoze

app

Ir pieejamas neskaitāmas laika apstākļu aplikācijas, tādēļ mani izvēlētie varētu citiem nepatikt. Taču tie ir manā skatījumā labākie, un, ja gadījumā Tev arī ir kas piebilstams, tad lūdzu - padalies ar to komentāros.

Yahoo Weather - Šī ir mana mīļākā laika apstākļu aplikācija, tādēļ, ka tai piemīt lielisks interfeiss un tā piedāvā teju vai visu vajadzīgo informācija par laika apstākļiem. Protams, daudzi varbūt būs ar mieru tērēt naudu kādai maksas aplikācijai, tomēr šī noteikti ir viena no labākajām bezmaksas laika apstākļa aplikācijām, kāda ir pieejama.
Weather Underground - Daudzi cilvēki ir neapmierināti ar šo aplikāciju, jo tā rāda reklāmas, neskatoties uz to, ka aplikācija ir pieejama par brīvu. Jāpiebilst, ka reklāmas ir arī vienīgais mīnuss. Un tās tiek noņemtas tikai tad, kad lietotājs samaksā 99 centus - kas nu nemaz nav daudz.

Foto pārlūkošana un apstrāde

app

Flickr - Flickr aplikācija ļauj lietotājam pārlūkot savus Flickr fotoattēlus, kā arī augšupielādēt visas bildes, kas ir pieejams iPhone viedtālrunī. Turklāt Flickr nodrošina 1 TB glabātuvi šim pasākumam. Aplikācija ir ideāli piemērota, ja ar iPhone ikdienā tiek uzņemtas daudzas bildes. Aplikācijai piemīt arī dažādi filtri un rediģēšanas rīki, tādējādi ir iespējams savas bildes uzlabot, pirms tās tiek augšupielādētas Flickr, Twitter vai Facebook.
Google+ - Google+ lielākoties ir kā sociālā tīklu programma, taču es to iekļāvu šajā kategorijā tādēļ, ka priekš bildēm tā patiesa ir lieliska aplikācija. Ja pagātnē izmantoji Picasa Web Albums - tie tika konvertēti Google+ foto albumā, kuriem var piekļūt caur Google+ aplikāciju. Piedevām tā arī augšupielādē visas bildes un video iekš Google+, kā arī izveido GIF animācijas, uzlabo bildes un daudz ko citu - programmai to visu izdarot automātiski.
Instagram - grūti atrast kādu, kurš neizmantotu Instagram. Kaut arī Facebook kompānija to nopirka - tā joprojām ir viena no pasaulē populārākajām foto kopīgošanas aplikācijām.
Snapseed - iepriekšminētās aplikācijas galvenokārt nodrošināja tikai fotoattēlu apskati un glabāšanu, taču Snapseed aplikācija ir lieliski piemērota arī dažādiem efektiem. Ir iespējams pārveidot un pielāgot bildes pēc savām vajadzībām, izmantojot daudzu un dažādu efektu iespējas. Turklāt tas viss ir par baltu velti!

Cloud jeb failu mākoņservisi

app

Dropbox - viena no populārākajām un plašāk zināmām cloud aplikācijām. Dropbox ir lielisks, glabājot savus datus mākoņservisā - tā darbojas teju uz jebkuras elektroierīces, arī uz iPhone.
Google Drive - viena no manām iecienītākajām, pateicoties cenu kritumam: 10 ASV dolāri mēnesī par 1 TB glabātuvi, kamēr par Dropbox 500 GB atmiņu nākas maksāt pat 500 ASV dolārus gadā. Man ir doma pārvietot lielāko daļa datu no Dropbox uz Google Drive, taču joprojām izmantošu Dropbox, bet tikai par lētākām izmaksām. Kā nekā Google Drive nepiedāvā automātisku augšupielādi caur Tavu viedtālruni.
OneDrive - kaut arī programma ir no Microsoft, tā ir pieejama arī citu operētājsistēmu lietotājiem, kas to padara par noderīgu programmu. OneDrive ir integrēta Office 2013, Windows 8, Windows Phone, Microsoft Surface un uz citiem Microsoft produktiem. Tā kā ja esi Microsoft pasaulē - šī ir lieliska cloud aplikācija, kā arī tā ir lētāka par Dropbox datu glabātuvi.

Ziņapmaiņa un čati

app

Google Hangouts - Hangouts ir lieliska visiem, kas izmanto Gmail un citus Google kompānijas servisus. Tā sniedz iespēju čatot ar saviem draugiem un veidot video zvanus grupu čatā. Ja domā par kārtīgu čatošanu, tad visticamāk tā Tev neies pie sirds, taču kopš brīža, kad to pārņēma Google - tā kļuvusi par savā ziņā populāru un noderīgu aplikāciju.
WhatsApp - Facebook savulaik samaksāja par WhatsApp 16 miljardus. Šī aplikācija ir tiešām labs ziņapmaiņas pakalpojums, pie tam bezmaksas. Tā ir īpaši noderīga, ja cilvēki atrodas tālu viens no otra, kā arī tā ir vienkārša un ērta.
Facebook Messenger - varat veikt bezmaksas zvanus, ierakstīt balss ziņas un nosūtīt bezmaksas īsziņas. Messenger ir diezgan noderīga programma, lai sazinātos ar cilvēkiem un uzturēt kontaktus. Turklāt tas ir zem Facebook - tā kā jebkurš no sava Facebook tīkla būs atrodams arī Facebook Messenger.
Snapchat - ja Tu esi pusaudzis, tad droši ej un lejupielādē šo aplikāciju, jo Tu noteikti vēlēsies kopīgot savas nepiedienīgās bildes ar citiem pusaudžiem. Novēlu veiksmi!

Sociālie tīkli

app

Facebook Paper - Paper ir Facebook jaunā aplikācija, kas ļauj sekot savam News Feed daudz modernākā izskatā. Viss izskatās vēl labāk Paper aplikācijā, un tā sniedz arī iespēju sekot līdzi populāriem sižetiem par dažādām tēmām.
Twitter - ja vēl neesi tviterī, tad ir pēdējais laiks piebiedroties pulciņam. Pat, ja neko savā tvitera konta nepublicē, šis tīkls sniedz daudz noderīgu un kvalitatīvu informāciju, sekojot pareiziem cilvēkiem vai kompānijām.
LinkedIn - ja rūpējies par savu karjeru, Tev vajadzētu būt LinkedIn profilam, jo tā ir labākā sociālā tīklošanas vietne profesionāļiem. Daudzi uzņēmumi izmanto LikedIn, lai atrastu talantus. Tādēļ - ja esi talantīgs, tas LikedIn varētu būt īstā vieta.
Pinterest -neesmu liels šo sociālo tīklu cienītājs, taču šis ir izņēmums, jo tas ir ļoti populārs. Šajā programmā atradīsiet sev jebkādu interesantu lietu.
Google+ - Google+ diez vai kādreiz aizstās Facebook, bet nevar noliegt, ka tas ir labs papildinājums sociālajos tīklos. Publicētās ziņas Google+ ir vairāk izsmalcinātākas un ar jaunumiem bagātākas, nevis ar kārtējām fotogrāfijām par kāda pusdienām vai nesen piedzimušo mazuli.

Online video

app

Youtube - Šajā vietnē atrodas visvairāk video, un ne velti pasaule to uzskata par video centru, jo tajā cilvēki nemitīgi no visām pasaules malām publicē dažādus interesantus video. Šī aplikācija noteikti ir jālejupielādē, lai redzētu, kas notiek mūsdienu pasaulē.
Netflix - aplikācija tiem, kuriem ir Netflix abonements, lai skatītos populārus seriālus un pārraides.
Amazon Instant Video - ideāla Amazon Prime lietotājiem, piedāvā Amazon Prime pieejamo saturu par brīvu.
Vine - šajā aplikācijā var teju vai stundām ilgi skatīties smieklīgi īsus, histēriskus video. Tāpat arī Vine dod iespēju arī pašiem izveidot savu video un to publicēt sabiedrībai!

Piezīmju veidošana

app

Evernote - viena no labākajām piezīmju aplikācijām, kurai ir dažādas funkcijas. Programma darbojas uz visām elektroierīcēm, kā arī tai ir spraudņi gan pārlūkprogrammā, gan aplikācijā.
Microsoft OneNote - OneNote ir bezmaksas Microsoft piezīmju aplikācija, kura man tiešām patīk. Tā ir par brīvu arī uz Mac un personālajiem datoriem, kā rezultātā - visas piezīmes sinhronizēsies starp visiem datoriem, tīmeklī un mobilajām ierīcēm.

Filmas

app

IMDB - viennozīmīgi labākā aplikācija, lai atrastu informāciju par aktieriem, filmām un televīziju.
Fandango - lieliska aplikācija, lai uzzinātu filmu rādīšanas laikus un noskatītos jaunākos treilerus. Aplikācija ir ļoti līdzīga Flixter, taču Fandango man vairāk iet pie sirds.

Citas aplikācijas

Dažas no aplikācijām neiederas augstāk minētajās kategorijās, tādēļ zemāk pieminēšu vēl citas, kas manā skatījumā ir lietderīgas.

Skype - Skype nodrošina lielisku video zvanīšanas kvalitāti. Lieliska programma, kas kļuvusi pasaulē visai populāra.
Mint - programma, lai sekotu līdzi savām kredītkartēm, bankas kontiem un citai finanšu informācija.
Runkeeper - vienīgā fitnesa programma, kas ir pieminēšanas vērta, jo tā ir par brīvu. Tā precīzi seko līdzi skriešanas procesam un sniedz nepieciešamos datus.
Google Search - programmas paziņojumi noteikti noderēs, lai informētu par tikko ienākuši e-pastu, kā arī citu noderīgu paziņojumu saņemšanai.
Find My Phone - šo aplikāciju noteikti derētu lejupielādēt tiem, kam ir vairākas Apple ierīces, kas izmanto vienu un to pašu iCloud profilu.

Šeit ir tikai īss saraksts ar noderīgām aplikācijām iPhone lietotājiem, jo ir vēl daudz citu. Un kādas ir Tavas mīļākās bezmaksas aplikācijas? Padalies komentāros!

Saistītie raksti