Datuve :: Apple laiž klajā jaunu Safari pārlūkprogrammu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 106

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 106

Datuve.lv video
Top.LV

Apple laiž klajā jaunu Safari pārlūkprogrammu

Ievietoja: OskarsM @ 2016.04.01 6:00  

safari

Apple kompānija pavisam nesen ir laidusi klajā jaunu Safari versiju, kas patlaban ir paredzēts WEB izstrādātājiem, un kuri arī testē šo jauno interneta pārlūkprogrammu, pirms tā būs pieejama visiem Safari lietotājiem.

Apple (līdzīgi kā to darīja Google Chrome ar savu betu) ar Safari Technology Preview saviem testētājiem dos piekļuvi jaunākajām WebKit, CSS, JavaScript un HTML versijām, kas laika gaitā būs pieejami arī plašākai publikai.

Piedevām Safari Technology Preview sinhronizēsies ar iCloud, kas nozīmē, ka Tev būs iespēja tajā saglabāto informāciju - grāmatzīmes un iestatījumus - pārcelt uz šo jaunāko Safari versiju, kad tā piedzīvos oficiālu relīzi.

Apple vēsta, ka The Next Web atjauninās Safari Technology Preview aptuveni reizi divās nedēļās caur speciālu Mac App Store programmu. Turklāt programmatūra var palaist līdzās pašreizējai Safari versiju.

Jāpiebilst, ka ir arī iespēja lejupielādēt Safari Technology Preview caur Apple izstrādātāja portālu, un, ja nu gadījumā Jūs neesat reģistrējies kā "developer" Apple uzņēmumā - neuztraucies, šo aplikāciju var lejupielādēt ikviens interesents.

Saistītie raksti