Datuve :: Samsung Galaxy Alpha

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 49

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 49

Datuve.lv video
Top.LV

Samsung Galaxy Alpha

Ievietoja: Bruno @ 2014.08.13 11:41  

“Galaxy Alpha ir radīts un izstrādāts, atbildot uz patērētāju īpašajām prasībām mūsdienu tirgū,” stāsta Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs. “Līdz ar pilnībā jauno dizaina veidolu Galaxy Alpha ierīcē vienlīdz būtiska ir gan pievilcība, gan funkcionalitāte, piedāvājot kompaktu, vieglu metāla korpusu, jaudīgu aparatūru un plašu funkciju klāstu, kādu lietotāji ir pieraduši saņemt no Galaxy sērijas flagmaņiem.”

Jauns Samsung Galaxy dizaina standarts
Koncentrējoties uz izskata estētiku un kompaktu konstrukciju, Samsung izmantojis jaunu pieeju Galaxy Alpha dizaina izstrādē. Galaxy Alpha ir izsmalcināts metāla korpuss ar eleganti noapaļotiem stūriem un taustei tīkamu tālruņa aizmugurējo vāciņu. Vizuāli pievilcīgu kontrastu sniedz maigā, viegli matētā korpusa apdare un izteiksmīgais metāla korpusa spīdums. Ar mazāk nekā 7 milimetrus biezu korpusu Galaxy Alpha ir viena no plānākajām Galaxy sērijas ierīcēm, un tā kompaktā uzbūve un nelielais svars nodrošina lietotājiem maksimāli ērtu ierīces turēšanu un vadību.

Jaudīgs Samsung Galaxy ierīces sniegums
Plānajā un vieglajā korpusā Galaxy Alpha dāvā jaudīgu aparatūru un plašu funkciju klāstu, kādu lietotāji jau ir pieraduši saņemt no Galaxy sērijas flagmaņiem. Šim viedtālrunim ir izcils 4,7 collu HD Super AMOLED ekrāns, kā arī spēcīga kamera ar reālā laika HDR attēlu uzņemšanas režīmu. Galaxy Alpha piedāvā arī tādas novatoriskas un populāras funkcijas kā, piemēram, Ultra-Power Saving Mode enerģijas taupīšanas režīmu, S Health aplikāciju, pirkstu nospiedumu lasītāju, Private Mode režīmu, kā arī savienojamību ar jaunākajiem Samsung Gear Fitun Gear 2 viedpulksteņiem.

Tirdzniecībā Galaxy Alpha nonāks šī gada septembra vidū, tā mazumtirdzniecības cena būs aptuveni 600 eiro, un tas būs pieejams pie vadošajiem mobilo sakaru operatoriem un lielākajos elektronikas veikalos. Sākotnēji tālrunis tirdzniecībā būs pieejams ogļu melnā, spoži baltā, zeltainā un arī zilā krāsu tonī.

Saistītie raksti