Datuve :: Samsung izstrādā aplikāciju, kas spēs cilvēka dungošanu pārvērst par mūziku

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 229

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 229

Datuve.lv video
Top.LV

Samsung izstrādā aplikāciju, kas spēs cilvēka dungošanu pārvērst par mūziku

Ievietoja: OskarsM @ 2016.03.15 20:55  

humon

Ir cilvēki, kuriem patīk dziedāt, un ir cilvēki, kuriem tas it īpaši labi nepadodas. Taču dungot prot teju ikviens, un tas ir vieglākais veids, kā atdarināt kādu melodiju un mūziku. Ko tad, ja parastu dungošanu varētu pārvērst pilnvērtīgā mūzikas skanējumā?

Šis bija visai ambiciozs jautājums, ko Samsung kompānija pērn uzdeva sev C-Lab - inovācijas programma, kas palīdz darbiniekiem īstenot savas radošās idejas - ietvaros. Galu galā kompānija nonāca pie risinājuma ar "Hum On!" aplikāciju, kas patlaban ir Betas stadijā, taču tā jau tagad prot vienkāršu vokālu izpildījumu pārvērst interesantā mūzikas skanējumā.

Hum On! programma, kas tika tikai nesen demonstrēta, pagaidām joprojām atrodas izstrādes stadijā un vienīgi uz Android mobilajiem telefoniem. Lai šo aplikāciju palaistu, atliek vien nospiest attiecīgo ierakstīšanas pogu un nodungot pāris taktis, kā rezultātā programma to uztvers un Jūsu izpildīto vokālu pārveidos par mūzikas notāciju, kas beigu beigās to atskaņos kā MIDI-Like ierakstīšanu.

Turklāt, ja neapmierina mūzikas gala rezultāts - ir iespēja arī labot savu ierakstu, nospiežot uz, piemēram, notīm, kurus varat mainīt uz nebēdu. Un ne tikai to vien - var mainīt arī stilu uz R&B, roku, orķestri un tā tālāk.

Īsajā Samsung Hum On! aplikācijas demonstrācijā, kas tika veikta notiekošajā SXSW pasākumā, viens no kompānijas pārstāvjiem viedtālrunī nodungoja dažas notis, ko programma teju perfekti atveidoja uz ekrāna. Tāpat arī dažiem klātesošajiem bija iespēja iemēģināt šo interesanto programmu, un viens no tiem nodungoja dzimšanas dienai līdzīgu meldiņu, taču programma to atskaņoja diezgan sliktā izpildījumā. Mainot tā stilu uz roku - izklausījās pēc militāras pavēles, nevis jauka dzimšanas dienas novēlējuma.

Lai nu kā, programmai ir potenciāls - lai arī vietām tā vēl nedarbojas korekti, to gaida daudzi uzlabojumi un papildinājumi. Bet jāatzīst, ka šāda veida aplikācija ir gana interesanta, lai arī cilvēkiem ar ne pārāk labām balss dotībām būtu iespēja izveidot kaut ko cienīgu, izmantojot parastu dungošanu.

Saistītie raksti