Datuve :: Samsung 21.februārī atklās jaunāko Galaxy viedtālruni

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 88

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 88

Datuve.lv video
Top.LV

Samsung 21.februārī atklās jaunāko Galaxy viedtālruni

Ievietoja: OskarsM @ 2016.02.18 22:37  

galaxys7

Samsung ir publicējis interesantu un visai savādu video, kurā tiek atainots kamielim līdzīgs dzīvnieks, kas uzzīmē savu vīziju par nākamo Galaxy viedtālruni - Galaxy S7.Video tiek arī norādīta Galaxy S7 viedtālruņa atklāšanas diena - šī gada 21.februāris, kad noritēs Barselonas rīkotajā Mobile World Congress pasākums.

Galaxy S7 ir jaunākais viedtālrunis no Samsung, un ir sagaidāms, ka MWC pasākumā kopā ar Galaxy S7 atklāšanu tiks atklāts arī S7 Edge viedtālruņa versija. Šiem viedtālruņiem atšķirība ir tāda, ka S7 piemīt plakana struktūra, kamēr S7 Edge izliekta - arī ekrāns.

Pagaidām nav zināms nekas vairāk par šiem modeļiem, taču baumas vēsta, ka S7 ir aprīkots ar 5.1 collu displeju, kamēr S7 Edge izcelsies ar savu 5.5 collu ekrānu. Abi viedtālruņi būs aprīkoti ar 32/64 GB lielu atmiņu, kā arī tiem būs iebūvēta 4 GB RAM un uz aizmuguri vērsta 12 megapikseļu kameru. Turklāt abus viedtālruņus plāno izdot vienlaicīgi visā Eiropā jau 11.martā.

Samsung ir viens no pasaules līderiem pasaules viedtālruņa tirgū, kuru augstākās klases Android tālruņi ir vieni no labākajiem savā klasē, sīvi cenšoties konkurēt ar Apple. Atliek vien gaidīt MWC pasākumu, kad arī Sony, HTC, LG un citas kompānijas pastāstīs par saviem jaunumiem.

Saistītie raksti