Datuve :: Sony atklāj PlayStation VR cenu un iznākšanas datumu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 65

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 65

Datuve.lv video
Top.LV

Sony atklāj PlayStation VR cenu un iznākšanas datumu

Ievietoja: OskarsM @ 2016.03.16 20:55  

playstationvr"

Sony vakardien notiekošajā Sanfrancisko "Game Developer Conference" pasākumā beidzot oficiāli apstiprināja PlayStation virtuālo briļļu cenu - 399 EUR, kā arī plānoto izlaišanas datumu: jau šā gada oktobrī..

399 EUR var uzskatīt par zemu cenu, un, ja Jums jau ir PlayStation 4 konsole, tad tas ir diezgan izdevīgi, ja salīdzina ar citām virtuālajām realitātes brillēm - Oculus Rift, kas maksā 599 EUR un HTC Vive par 799 EUR. Turklāt nepieciešams samērā jaudīgs dators, lai virtuālās brilles atbalstītu, un tas maksā krietni vairāk par PlayStation 4 konsoli.

Ir gan jāmin, ka PlayStation VR standarta komplektā nenāks līdzi Move kontrolieri, kā arī PlayStation Camera, kas ir nepieciešams, lai darbotos PlayStation VR. Kā Sony pārstāvis apgalvo, tad tas ir tādēļ, ka lielākā daļa PlayStation 4 īpašnieki jau ir iegādājušies šīs speciālās kameras. Iespējams, ka būs pieejamas arī versijas, kurās tiks iekļauta pilnīgi viss pilnvērtīgai VR pieredzei, taču kompānija pašlaik nevēlas par to sniegt sīkāku informāciju.

Toties Sony apstiprināja, ka standarta PlayStation VR versijai būs tādas pašas tehniskas specifikācijas kā ziņots iepriekš: 5.7 collīgs OLED displeju, kas spēs atainot videospēles 120 kadrus sekundē ar izšķirtspēju 1920 x RGB x 1080. Tāpat kompānija sola, ka oktobrī PlayStation VR izlaišanas dienā būs pieejamas līdz pat 50 spēļu, par kurām gan pagaidām nav sīkāka informācija - ir tikai zināms, ka viena no tām būs Star Wars: Battlefront.

PlayStation VR tika atklāts jau pirms diviem gadiem GDC (Game Developers Conference), kas tolaik saucās par Project Moprheus. Līdz šai dienai dažas lietas ir uzlabotas, taču kopējais izskats ir saglabājies tāds pats: balts ar melnu priekšpusi un lietotāji ar to var spēlēt videospēles, izmantojot PlayStation Move vai DualShock 4 kontrolieri.

Virtuālajām brillēm ir 9 LEDs, 360 grādu atainojums un, kā kompānija vēsta, tad tās reakcijas laiks ir mazāks par 18 ms.

Paliek jautājums, vai šie VR tehniskie parametri apvienojumā ar PlayStation 4 aparatūru piedāvās tādu pašu jaudīgu virtuālo realitātes pieredzi kā Oculus Rft vai HTC Vive. Iespējams, ka Sony virtuālās brilles nepiedāvās tādu kvalitāti kā to konkurenti, taču tajā pašā laikā Sony būs patīkamāka cena.

Saistītie raksti