Datuve :: Sony atklāj hands-free pārnēsājamu ierīci, kas ir daļa no Future Lab Program

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 271

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 271

Datuve.lv video
Top.LV

Sony atklāj hands-free pārnēsājamu ierīci, kas ir daļa no Future Lab Program

Ievietoja: OskarsM @ 2016.03.04 20:54  

futurelabprogram

Sony kompānijai ir jauns R&D projekts, kas saucas "Future Lab Program". Programmas mērķis ir iesaistīt tajā topošos klientus, lai viņi radītu dizainu iespējamiem produktiem, proti - ieteikt savus viedokļus un īstenojot savas idejas.

Programmā tiks iekļauts koncepcijas prototips tikai uz noteiktu izstrādes laiku, kā arī Future Lab programmas klienti sniegs precizējumus un dos iedvesmu, jo kompānijai ir ļoti svarīgi zināt klienta idejas un viedokli par kādu konkrētu Sony produktu, tādējādi tos uzklausot, lai rezultātā apmierinātu klientu vēlmes un projektu padarītu vēl labāku un pilnīgāku.

Pagaidām par šo mistērijām apveltīto ierīci nekas daudz vairāk nav zināms, kā vien tas, ka koncepcijas prototipi ir pārnēsājamas ierīces un to pašlaik dēvē par N. Zemāk redzamajā video par to ir arī neliels mājiens:Sony apgalvo, ka tā ir hands-free lietotāja interfeiss, kas izveido jauna veida pieredzi audio izbaudīšanai, piemēram - mūziku un dažādas skaņas, nodrošinot lietotājam audio informācijas saņemšanu bez jebkādām speciālām austiņām. Sīkāku informāciju varēs iegūt nākamnedēļ rīkotajā SXSW pasākumā, kas norisināsies Teksasā no 11.marta līdz 15.martam, kur vienlaikus tiks atklātas arī citas Future Lab Program koncepcijas.

Saistītie raksti