Datuve :: Sony strādājot pie jaunas PlayStation 4 konsoļu versijas, kas atbalstīs 4K izšķirtspēju

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 50

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 50

Datuve.lv video
Top.LV

Sony strādājot pie jaunas PlayStation 4 konsoļu versijas, kas atbalstīs 4K izšķirtspēju

Ievietoja: OskarsM @ 2016.03.19 17:12  

playstation4

Kotaku portāls apgalvo, ka no vairākiem spēļu izstrādātājiem esot saņēmuši informāciju par jaunu PlayStation 4 versiju, pie kā Sony jau pamazāk esot sākuši darbu.

Taču pagaidām nekur nav oficiāli izziņots jaunās uzlabotās konsoles relīzes laiks un kad tā varētu būt pieejama tirdzniecība, kā arī - vai tāda tiešām tiek izstrādāta. Bet ir visai iespējams, ka Sony to varētu atklāt nākamgad vai pat vēlāk, laižot tirdzniecībā uzlabotu PlayStation 4 ar 4K atbalstu, kas būtu tehniski jaudīgāks par saviem priekštečiem.

4K atbalsts konsolei nodrošinātu lielākas grafiskas iespējas nekā to piedāvā pašreizējie PlayStation 4 modeļi. Turklāt avoti ziņo, ka par PS4.5 dēvētais uzlabotais modelis, ietver gan modernāku procesoru, gan uzlabotāku GPU. Abi šie parametri esot pietiekami funkcionāli, lai nodrošinātu PlayStation 4 spēlēm 4K izšķirtspēju, kas prasa daudz reiz lielāku jaudu nekā 1080p atbalstam. Jāatzīmē, ka pašreizējais PlayStation 4 jau atbalsta 4K bildes un video, taču ne videospēles.

Uzlabojot konsoles veiktspēju tās dzīves cikla vidū būtu visai neierasts solis, jo - ja salīdzina ar iepriekšējām konsoļu paaudzēm, tad tika mainīts tikai tās izmērs un dizains, bet ne tehniskās specifikācijas.

Taču viss ar laiku mainās un, ņemot vērā mūsdienu apstākļus, tad šāds gājiens savā ziņā būtu loģisks, jo tuvākajā laikā pat televīzijas pārraides tiks pārveidotas uz 4K izšķirtspēju. Vairāki 4K aparāti jau drīz varērtu nonākt plašākā tirdzniecībā, un mēs vairs neesam tālu no tā, kad lielākā daļai cilvēku mājas būs televizori ar 4K izšķirtspēju, kas kļūs par standartu 1080p vietā.

Turklāt tas varētu likt konsoļu izstrādātājiem mainīt savu ideju un nostāju par to, ka konsoļu dzīves ciklam jābūt vismaz 10 gadiem. Microsoft jau ir izteikušies, ka viņi Xbox One varētu ieviest dažus aparatūras uzlabojumus, un ņemot to vērā - mums nevajadzētu būt pārsteigtiem, ka Sony grasītos darīt to pašu.Saistītie raksti