Datuve :: Sony strādā pie viedās griestu lampas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 91

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 91

Datuve.lv video
Top.LV

Sony strādā pie viedās griestu lampas

Ievietoja: OskarsM @ 2016.01.18 21:00  "Sony" šonedēļ atklāja "Multifunctional Light" - griestu lampa, kas ir aprīkota ar dažnedažādiem sensoriem, kas mēra tādas lietas kā apgaismojumu, temperatūru un mitrumu.

Viedā griestu lampai ir arī savas prasības, lai tā spētu sekmīgi darboties, piemēram - nepieciešams Wi-Fi radio, atmiņas karte, mikrofons un infrasarkano staru vadība gaisa kondicionieriem.

"Griestu lampas noformējums ir ļoti akurāts un to ir ērti izvietot jebkurā mājā", stāsta "Sony Electronics" pārstāvis Džons Dolaks (John Dolak) "TechNewsWorld". "Multifunctional Light" kalpos kā galvenā ierīce, kas pamazām pārņems kontroli pār citām ierīcēm un vadīs to darbību. Pirms produkta izstrādes mēs ļāvām vaļu iztēlei, lai noskaidrotu vietu telpā, kur šī lampu vislabāk iederētos.

"Galu galā mēs nonācām pie slēdziena, ka šo lampu izveidosim kā griestu lampu, jo tai ir mazāk šķēršļu, kas varētu kavēt efektīvo "Multifunctional Light" darbību". Kad "TechNewsWorld" vaicāja pēc sīkākas informācijas par šo tehnoloģiju - Dolaks neko vairāk nevēlējās atklāt, izteica vien to, ka "Sony" plāno "Multifunctional Light" tehnoloģiju atklāt un detalizētāk par to izklāstīt tikai 2016.gada vidū Japānā."Pagaidām mēs koncentrējamies uz Japānas tirgu, ņemot vērā, ka šis ir jauns uzņēmums un mums jauns tirgus", Dolaks paskaidroja. "Tādēļ patlaban nav mēs neko vairāk nevēlamies izpaust, pirms produkts tiek pilnībā sagatavots."

Saistītie raksti