Datuve :: Neredzēts dizains, Wi-Fi, tiešsaistes pakalpojumi un viegla vadība

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 174

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 174

Datuve.lv video
Top.LV

Neredzēts dizains, Wi-Fi, tiešsaistes pakalpojumi un viegla vadība

Ievietoja: Antra_F @ 2013.01.08 23:27  

• Jauns, unikāls, Sense of Quartz iedvesmots stils, kas saskanēs ar jūsu jauno BRAVIA televizoru
• Uzlabota Wi-Fi savienojamība, uzlabota signāla uztvere un paplašināts darbības diapazons
• Iespēja pieslēgt internetu, vieda piekļuve plašam mūzikas, video un interaktīvo pakalpojumu straumēšanas klāstam
• Tiešsaistes satura un pakalpojumu pārlūkošana, izmantojot mobilo lietotni TV SideView


Četri Sony viedie Blu-ray Disc™ atskaņotāji padarīs izklaidi mājās tīkamāku nekā jebkad līdz šim.

Ar dažādām funkcijām aprīkoto šīs sezonas viedo Blu-ray Disc™ atskaņotāju klāsts izcelsies jebkurā telpā. Ar pārliecību veidotās līnijas atbilst šīs sezonas BRAVIA televizoru klāsta raksturīgajam Sense of Quartz stilam.

Jūs varēsiet baudīt lielisku attēlu kvalitāti, skatoties Blu-ray Disc™ atskaņotājā gan 3D filmas, gan savus iecienītākos DVD Full HD kvalitātē. Savienojiet Smart Blu-ray Disc™ atskaņotāju ar jaunākās paaudzes BRAVIA LCD televizoru, kas atbalsta TRILUMINOS, un jūs iegūsiet dzīvus attēlus ar plašu un bagātīgu dabisku krāsu gammu.
Jaunais un pilnībā iekļautais optiskais diskdzinis nodrošina maksimālu atskaņošanas stabilitāti un īpaši ātras ielādēšanas funkciju. Vienkārši ievietojiet disku atverē un pēc dažiem mirkļiem varēsiet baudīt tīkamu un aizraujošu izklaidi.

Vēl vairāk izklaides iespēju, izmantojot Wi-Fi

Dažos modeļos iekļautā Wi-Fi iespēja ļauj piekļūt aizraujošam tiešsaistes satura un pakalpojumu klāstam. Salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem, ir uzlabota bezvadu signāla uztvere, kas ļauj nodrošināt stabilāku piekļuvi straumēšanas pakalpojumiem pat tad, ja jūsu Wi-Fi centrmezgls atrodas priekšnamā vai citā istabā.

Jūs varat viegli piekļūt plašam Sony un citu lielisku piegādātāju satura klāstam. Berlīnes filharmonijas abonements nodrošina piekļuvi tūkstošiem mūzikas pārraižu pēc pieprasījuma. Varat arī pārlūkot miljoniem klipu, ko piedāvā Youtube. Vai vēlaties vēl vairāk izklaides? Piekļūstiet plaši pazīstamiem straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Megogo un Tvigle. Pārlūkojiet iecienītākās tīmekļa vietnes lielā ekrānā, ērti zvilnot dīvānā. Jūs pat varat vienlaikus sarakstīties sociālajos portālos, piemēram, Facebook un Twitter, un skatīties televīzijas pārraides.

Saglabājiet kontroli, izmantojot TV SideViewVadiet Smart Blu-ray Disc™ atskaņotāju (*1), izmantojot Xperia planšetdatoru, Xperia viedtālruni, iPhone vai iPad kopā ar TV SideView. Šī bezmaksas lietotne (Android vai iOS) ļauj bez grūtībām pārlūkot tiešsaistes pakalpojumus un piekļūt lielam daudzumam lieliska satura, kas saistīts ar pašlaik skatīto disku vai pārraidi. Tieši pie jūsu pirkstu galiem ir lieliskas mājas izklaides iespējas. Vai esat ar kaut ko nodarbināts? Blu-ray Disc™ atskaņotāju var arī vadīt, nepieskaroties ar rokām, tikai ar balss komandām.

Jaunie Sony BDP-S1100, BDP-S4100 un BDP-S5100 Smart Blu-ray Disc™ atskaņotāji būs nopērkami no 2013. gada februāra.

Saistītie raksti