Datuve :: Sony iegūst trīs TIPA godalgas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 144

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 144

Datuve.lv video
Top.LV

Sony iegūst trīs TIPA godalgas

Ievietoja: Antra_F @ 2012.04.17 14:37  

Prestižā Technical Image Press Association kārtējo reizi atzinīgi novērtējusi Sony novatorismu ciparu attēlveidē.

Sony SLT-A65, kas ieguva labākās spoguļkameras titulu, atstāja iespaidu uz šī gada TIPA Awards žūriju ar “kameras OLED (un pasaulē pirmo) elektroniskā skatu meklētāja kvalitāti ar reāllaika kameras iestatījumu priekšskatījumu.” TIPA biedri uzsvēra, ka “apvienojot novatorismu ar augstas klases 24,3 MP sensoru, SLT-A65 caurspīdīgā spoguļa tehnoloģija ļauj fotografēt ar ātrumu 10 kadri sekundē augstākajā ižķirtspējā. “Kamerai ir arī trīs HD filmēšanas režīmi, to skaitā 25p un 50p. Tiešsaistes vajadzībām SLT-A65 ļauj filmēt arī MP4 video.”

Savukārt NEX-7 kompaktsistēmas kamera TIPA biedru vērtējumā apvieno izcilu attēlu kvalitāti ar aizraujošu fotografēšanu. Pamatojot, kādēļ NEX-7 ieguva labākās kompaktsistēmas kameras godalgu, TIPA žūrija atzina: “NEX-7 ir kompakta kamera ar maināmiem objektīviem, kas nodrošina to pašu kvalitāti kā profesionālas spoguļkameras. Tai ir tas pats 24 MP sensors, kas SLT-A77 profesionālajai spoguļkamerai, tai pat laikā kamera ir neliela. Tās elegantais dizains, ko papildina metāla konstrukcija, izceļ to citu modeļu vidū. Piedāvājot daudzus īpašos efektus, piemēram, Sweep Panorama un Auto HDR, kamera var fiksēt līdz pat 10 kadriem sekundē, turklāt piedāvā vairākas HD filmēšanas iespējas.”

Savukārt XQD atmiņas karte ieguva labākās attēlveides atmiņas kartes godalgu. Žūrijas komentārs: “Sony XQD atmiņas kartes izstrādātas šodienas prasīgajiem fotografēšanas un DSLR filmēšanas profesionāļiem. Piedāvājot lasīšanas/rakstīšanas ātrumus līdz pat 125 MB sekundē, karte var ierakstīt aptuveni 100 RAW attēlus nepārtrauktās fotografēšanas režīmā.”

SLT-A65

Caurspīdīgā spoguļa kameru klases jaunais modelis patiks nopietniem fotoentuziastiem. α65 nodrošina iespaidīgu liela ātruma fotografēšanu (10 k/s) un nepārtrauktu autofokusu, lai fiksētu kustīgus objektus gan pilnas augstas izsķirtspējas video, gan fotogrāfijās.α65 ir ne tikai viena no ātrākajām kamerām savā klasē, bet tai ir arī iespaidīga attēlu kvalitāte ar 24,3 megapikseļu izšķirtspēju un plašu gaismjutību (ISO 100-16 000). Elektroniskais skatu meklētājs ļauj priekšskatījumā novērtēt, kā faktiski izskatīsies fotogrāfija, tādēļ nav nepieciešams atkārtoti fotografēt, lai iegūtu ideālo kadru.

NEX-7

NEX-7 paceļ kompaktās kameras ar maināmiem objektīviem jaunā pakāpē, piedāvājot profesionālas kvalitātes rezultātus kompaktkameras korpusā. Kameras korpuss ir no magnēzija sakausējuma, kas nodrošina izturību un augstākās kvalitātes izskatu, un sver tikai 291 g (korpuss). NEX-7 apvieno vismodernākās tehniskās iespējas īpaši ātrai fotografēšanai, īpaši atsaucīgam autofokusam un nevainojamai attēlu kvalitātei ar minimālu graudainību. Radošie iestatījumi palīdzēs fotografēt ar 11 režīmiem un 15 efektiem.Pilna manuālā kontrole un iespēja pilnībā pielāgot vadības savām vajadzībām ļaus vēl lielāku radošo izpausmi. Jaunas funkcijas, piemēram, manuālā fokusēšana, filmējot Full HD video 25p vai 50p, kā arī XGA OLED TruFinder ekrāns padara to par ideālu profesionālas kvalitātes kameru.XQD atmiņas kartes

XQD atmiņas kartes nodrošina jaunu ātrumu un sniegumu. Fotoentuziastiem un profesionāļiem šīs jaunās atmiņas kartes nodrošina stabilu RAW attēlu uzņemšanu vislabākajai attēlu kvalitātei. Izmantojot ar XQD saderīgas augstākās klases DSLR kameras, lietotāji var uzņemt līdz pat 100 kadriem* RAW formātā, pateicoties tās īpaši lielajam rakstīšanas ātrumam, papildus kartes ātrajam datu pārsūtīšanas ātrumam (līdz 125MB/s; 1Gbps; rakstīšanas un lasīšanas ātrums).

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Tomasss @ 2012.04.28 19:46

Canon iekabina :)