Datuve :: AntiSec publiskojuši 400 megabaitus FIB un ASV Aizsardzības ministrijas informācijas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 79

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 79

Datuve.lv video
Top.LV

AntiSec publiskojuši 400 megabaitus FIB un ASV Aizsardzības ministrijas informācijas

Ievietoja: Andrei @ 2011.08.03 10:34  

Neskatoties uz neseno arestu sēriju, hakeru kustības AntiSec dalībnieki turpina valsts struktūrām piederošās informācijas atklāšanas kampaņu.

Šoreiz Anonymous un Lulz Security dalībnieki uzlauza kompānijas ManTech International mājas lapu, kas sniedz FIB un ASV aizsardzības ministrijai informatīvās drošības pakalpojumus. Uzlaušanas rezultātā hakeriem izdevās nozagt lielu datu apjomu, gandrīz 400 megabaitus, ko viņi publiskoja pīringa tīklos un bezmaksas failu apmaiņas mājas lapās.Līdz ar informācijas relīzi torenta trekerī Thepiratebay, hakeri publicēja ziņojumu, kura sākumā teikts: «Šodien mēs pēc tradīcijas atkal pazemojam mūsu draugus un FIB. Šoreiz mums izdevās kaitēt vienam no lielākajiem biroja darbuzņēmējiem, kas nodarbojas ar kiberdrošību: korporācijai Mantech International».

Atgādināsim, ka agrāk AntiSec pārstāvji ziņoja par to, ka viņu grupa grasās gūt korupcijas faktu pierādījumus starp lielām Amerikas kompānijām un valdību, un jūlijā uzņēmusies atbildību par iebrukumu tīklā un kompānijas IRC Federal, kas ir vairāku Amerikas federālo dienestu inženieru darbuzņēmējs, ieskaitot FIB, slēptu datu iegūšanu.

Kā avots izmantota govinfosecurity.com.

Saistītie raksti