Datuve :: Hakeri palielinājuši Portugāles kredītu reitingu līdz augstākajam līmenim

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 88

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 88

Datuve.lv video
Top.LV

Hakeri palielinājuši Portugāles kredītu reitingu līdz augstākajam līmenim

Ievietoja: Andrei @ 2011.07.12 23:55  

Portugāles hakeru grupa uzbruka un veica reitinga aģentūras Moody's mājas lapas „defeisu”. Acīmredzami, mājas lapas uzlaušana bija reakcija uz kārtējo valsts suverenā reitinga samazināšanos.

Pēc mājas lapas „defeisa” hakeri izvietoja ziņojumu par to, ka Portugāles kredīta reitings tika paaugstināts līdz augstākajam līmenim А++.

"Šeit Moody's mums maksā par to, lai mēs stāstītu, ka mūsu labākais draugs ir nauda. Mēs pārdodam mūsu minējumus un visi tiem tic. Tomēr, mūsu mājas lapā ir dažas vājās vietas drošības sistēmā", - tika atzīmēts aģentūras mājas lapā pēc uzlaušanas.Atgādināsim, ka Moody's samazināja Portugāles kredīta reitingu līdz zemākajam līmenim, izkritizējot vietējos ierēdņus un bankas, kā arī Eiropas centrālo banku par nedrošu politiku sakarā ar Portugāles sankcijām. Pēc atskaites publicēšanas, Portugāles un Spānijas lielāko kompāniju akciju kursiem bija ievērojami zaudējumi.

Kā avots izmantotas nakedcapitalism.com un The Register.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 X @ 2011.07.14 10:13

Kurā vietā ir rakstīts, ka Moody's augstākais reitings ir A++? Tāda reitinga, manuprāt, vispār nav... AAA vēl varētu būt.

#2 zābaciņš @ 2011.07.14 16:42

Tulkot gan nevajadzēja ar automātiskajiem rīkiem.
Tad jau labāk pasauc mammu vai tēti.