Datuve :: Sony izziņo pasaulē mazāko un vieglāko fotokameru ar maināmiem objektīviem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 85

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 85

Datuve.lv video
Top.LV

Sony izziņo pasaulē mazāko un vieglāko fotokameru ar maināmiem objektīviem

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.06.08 11:47  

Jaunā Sony α NEX-C3 ir pasaulē mazākā un vieglākā kamera ar maināmiem objektīviem savā klasē sStarp ciparu kamerām ar maināmiem objektīviem un APS-C izmēra attēla sensoru, 2011.gada 8.jūnijā).

NEX-C3 kamerai ir jauna, eleganta korpusa konstrukcija ar stabilu metāla augšējo ietvaru un plūdlīniju satvēriena vietu. Kamera būs nopērkama dažādās krāsās. Samazinot galvenās elektriskās shēmas lielumu, ir izdevies samazināt kameras svaru tikai līdz 225 gramiem – par gandrīz 6% mazāk nekā NEX-3.


Tāpat attēla kvalitātes, funkciju un lietojamības ziņā NEX-C3 pārspēj NEX-3.

Lielā Exmor™ APS HD CMOS sensora izšķirtspēja ir palielināta līdz 16,2 efektīvajiem megapikseļiem, kas fiksē fotogrāfijas un 720p HD video ar apbrīnojamu skaidrību. DSLR raksturīgais lielā izmēra sensors ļauj radīt profesionālas kvalitātes defokusēta fona efektu gan filmējot HD video, gan fotografējot.


Pat ja nepārzināt foto profesionāļu leksiku, NEX-C3 ļauj viegli veikt sarežģītus attēla iestatījumus vienalga, vai fotografējat, vai filmējat HD video. Jaunā, intuitīvā Photo Creativity saskarne aizvieto tādus tehniskus terminus kā apertūra, ekspozīcijas vērtība un baltā balanss ar saprotamākiem: defokusēts fons, gaišums un krāsa.

Nav nepieciešams “ierakties” mulsinošās izvēlnēs vai minēt, kādu efektu iestatījums atstās uz attēlu. Tikai pagriežot kameras aizmugurē esošo vadības disku, sagaidāmais rezultāts uzreiz būs redzams ekrānā. Ja vēlaties, divi vai vairāki iestatījumi var tikt apvienoti, lai radītu sarežģītākus radošos efektus.

Jaunais Picture Effect iestatījums ļauj lietotājiem veikt papildu izmaiņas, fotografējot vai filmējot. Picture Effect iespēju skaitā: Partial Colour, Retro Photo, Pop Colour, High Contrast Monochrome, Posterisation, High-key un Toy Camera. Tāpat ir arī Soft Skin efekts, kas likvidē grumbas portretos.

Liela kontrasta, 7,5 cm Xtra Fine LCD ekrānu ērtai apskatei iespējams grozīt jebkurā leņķī, tam ir TruBlack ekrāna tehnoloģija, lai attēlotu liela kontrasta attēlus ar bagātīgu melno krāsu. Tas ir lielisks palīgs, lai izveidotu fotouzņēmumus un novērtētu attēla iestatījumu maiņu pat spožā saulē.


NEX-C3 iespējas vēl vairāk paplašina progresīvas Sony daudzkadru attēlveidošanas tehnoloģijas. 3D Sweep Panorama fiksē īpaši plašus stereoskopiskus attēlus, lai tos varētu skatīties 3D televizorā. Auto HDR savieto trīs secīgi uzņemtus kadrus, lai vienā kadrā fiksētu pārgaismotus vai noēnotus apgabalus, un izceltu detaļas. Līdzīgi, Handheld Twilight un Anti-Motion Blur režīmi automātiski apvieno sešas ekspozīcijas, lai iegūtu skaidrus attēlus ar mazu graudainību, ļaujot izvairīties no neskaidrām kontūrām roku trīcēšanas dēļ.

NEX-C3 ir uzlabots baterijas darbības laiks – ar vienu uzlādi iespējams uzņemt 400 fotogrāfijas – par 20% vairāk nekā NEX-5/NEX-3.

Jauns E-mount 30mm makro objektīvs (E 30mm F3.5 Macro) un piederumi
α E-mount kompaktkameru fotografēšanas iespējas palielinās līdz ar jauniem, saskaņotiem piederumiem.


SEL30M35 ir šobrīd pasaulē vieglākais makro objektīvs (138 g). Šīm augstas kvalitātes 30mm F3.5 makro objektīvam ir 1:1 palielinājuma faktors un minimālais fotografēšanas attālums tikai 2,4 cm, padarot to par ideālu objektīvu, lai fiksētu detalizētus tuvplānus nelieliem objektiem kā ziedi un insekti. Neskatoties uz kompakto izmēru, SEL30M35 izmanto vienu ED stikla un trīs asfēriskus lēcu elementus izcilam optiskam sniegumam ar minimālu kropļojumu un ļoti lielu asumu un kontrastu. Objektīvs nodrošina plūstošu, klusu autofokusu gan fotografējot, gan filmējot. Makro objektīvam komplektācijā ir atbilstoša objektīva somiņa.

HVL-F20S zibspuldze
Tāpat kā papildu aprīkojums pieejama pieskaņota zibspuldze HVL-F20S, kuru var piestiprināt kamerai. Zibspuldzi darbina fotoaparāts, tai nav nepieciešamas baterijas, tādejādi nodrošinot īpaši nelielu izmēru un svaru. Ar teicamu vadskaitli GN20 (50mm pie ISO 100, m) un regulējamu galviņu, tā ir ideāla, lai radītu dabiskus ”piegaismojuma” un atstarotās gaismas efektus.

Saskaņotu piederumu klāstā ir arī jauna korpusa soma/ objektīva maciņš, mīksta pārnēsājamā somiņa un siksnas.

Programmaparatūras 04 atjauninājums NEX-5, NEX-3
Programmaparatūras atjauninājums NEX-5 un NEX-3 kamerām, kas būs pieejams no 20.jūnija, nodrošinās jauno Picture Effect funkciju. Atjauninājums nodrošinās arī Peaking funkciju, lai palīdzētu ar precīzāku manuālo fokusēšanu. Reģistrētiem lietotājiem tas pieejams bez maksas. Lejupielādes adreses šeit.

Sony jaunā, īpaši kompaktā ciparu kamera NEX-C3 ar maināmiem objektīviem būs nopērkama no 2011.gada augusta. Tās cena – sākot no Ls 430. Jaunā HVL-F20S zibspuldze būs nopērkama šovasar.

Memory Stick™ PRO-HG Duo HX
Memory Stick™ PRO-HG Duo HX atmiņas karte, kas nopērkama jau no maija ar ietilpību līdz pat 32GB, nodrošina lielu datu pārsūtīšanas ātrumu - līdz pat 50MB/sekundē. Visu laiku ātrākā Memory Stick atmiņas karte ir optimizēta ilgstošai fotografēšanai ātrdarbības režīmā ar Sony A-mount un E-mount kamerām.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 ValtersX @ 2011.06.08 20:35

430Ls? Nē, paldies :D!

#2 vilnz @ 2011.06.09 11:55

damn, nex-3/5 zipene vismaz bija komplektaa, ja 400+Ls un veel zipene, tas nekam neder. Cerams bez 30mm buus veel kaads kit objektiivs ar zoom un plataaku lenjkji