Datuve :: Lulz Security nolēma atvadīties... lai turpināt veikt uzbrukumu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 89

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 89

Datuve.lv video
Top.LV

Lulz Security nolēma atvadīties... lai turpināt veikt uzbrukumu

Ievietoja: Andrei @ 2011.06.29 00:51  

Lulz Security hakeru komanda, kura ietekmēja visu tīkla pasauli, pasludināja par projekta beigām. Bet daļa no LulzSec hakeriem turpinās uzlauzt valsts mājas lapas cita hakeru „kooperatīva” sastāvā – “grupējumā” Anonymous.

Atvadu vēstulē grupa atklāja, ka tās sastāvā ietilpa 6 cilvēki, bet projekts sākotnēji bija domāts 50 dienām. Citāts no Lulz Security atvadu vēstules: "Ir pienācis laiks teikt „Laimīgu ceļu!”. Plānotais 50 dienu kruīzs tuvojas noslēgumam, un tagad mums visiem būs jāiet savs ceļš... Paldies, ka bijāt kopā ar mums".

Šo 50 dienu laikā tika veikti vairāki desmiti veiksmīgu DDoS-uzbrukumu un Fox kanāla mājas lapu, Sony korporācijas, FBI, ASV senāta, CIA un Britānijas aģentūras cīņai ar organizēto noziedzību iekšējā tīkla uzlaušanas. Pēdējā Arizonas sabiedrības drošības departamenta servera uzlaušana beidzās ar to, ka tīklā nonāca policistu un to informatoru dati: privātā un dienesta sarakste, vārdi, adreses, paroles. Tie ir slavenākie Lulz Security uzbrukumi.Komandas izjaukšana tika veikta „drošības nolūkos”. Risinājumu varēja ietekmēt arī viena no komandas dalībniekiem arests. Atvadu vēstulē projekta noslēguma iemesli netiek minēti.

Ir jāatzīmē, ka daļa no LulzSec hakeriem cieši sadarbosies ar citu hakeru „kooperatīvu” - Anonymous, kas turpinās uzlauzt valsts mājas lapas un aicinās citas hakeru grupas „atklāt uguni pret jebkuru valdību vai aģentūru, kuras traucē viņu darbību”.

Kā avots izmantotas computerweekly.com un Twitter.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Kurwa-Pičena @ 2011.06.29 12:52

Nu nu, kurā pakaļā viņi ietekmēja visu tīkla pasauli ?
Nožēlojami skan "tika veikti vairāki desmiti veiksmīgu DDoS-uzbrukumu"
Nu tas ir visnožēlojamākais līdzeklis kuram piedurt rokas.
Un atsaucoties pēc viņu sniegtās informācijas, arestētais ir vienkārši kāds nelaimīgs IRC kanāla owneris, vai kas tamlīdzīgs, neatceros vairs.

#2 Android WWW @ 2011.06.29 14:15

tas attēls man liekas ir fake

#3 Android ir losis @ 2011.06.30 09:53

nē tas attēls nav fake - tas ir īsts kaķis, kas lido kosmosā