Datuve :: LMT iPhone lietotājiem piedāvā īpašu līgošanas komplektu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 52

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 52

Datuve.lv video
Top.LV

LMT iPhone lietotājiem piedāvā īpašu līgošanas komplektu

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.06.22 10:16  

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) svētkos sagatavojis īpaši līgošanai paredzētu bezmaksas komplektu visiem iPhone mobilo telefonu lietotājiem - jaunas četrrindes lustīgai apdziedāšanai un svētku sveicieniem, lukturīti papardes zieda meklēšanai un laika līdz saullēktam skaitītāju.

LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis: „Vasaras Saulgrieži ir sena tradīcija, kas gada īsākajā naktī vieno visu paaudžu līgotājus. Lai arī Latvijā šogad tiks īpaši godināti gandrīz 60 tūkstoši Jāņu un 11 tūkstoši Līgu, šajā naktī Līgo sveicienus sūtīt un saņemt vēlas ikviens līgotājs. Šobrīd iPhone jau lieto vairāk nekā 20 tūkstoši LMT klientu, turklāt tagad ikvienam ir nebijusi iespēja tikai par 1 latu kopā ar pieslēgumu iStyle, piepulcēties tiem Jāņubērniem, kas svētkus sagaidīs ar iPhone 4.”

Aizvadītajā gadā LMT radīja pirmo un vienīgo „Līgo Līgo” aplikāciju pasaulē, ko ne vien atzinīgi novērtēja LMT klienti, bet 2010. gadā atnesa arī uzvaru starptautiskajā „Word Summit Award Mobile” konkursā. Vairāk nekā 100 valstu konkurencē šai aplikācijai tika piešķirts izcilības novērtējums kategorijā "Mobile" – „Tūrisms un kultūra”.

Šogad aplikācija aprīkota ar papildus iespējām – lietotāji, sakratot iPhone vai iPod Touch, var ne vien lasīt simtiem svētku četrrindes, bet pārsūtīt tās arī kā svētku sveicienu SMS veidā. Pieaugot „Internets telefonā” lietotāju aktivitātei, nodrošināta arī iespēja dalīties ar aplikācijas saturu sociālajos tīklos - draugiem.lv, facebook.com un twitter.com. Bet papardes zieda meklētājiem noderēs aplikācijas papildus funkcija - gaismas lukturītis un īpašs pulkstenis, kas neļaus nokavēt jaunas dienas sākumu - saullēktu.

LMT „Līgo, Līgo” jau šobrīd ir starp trīs populārākajām aplikācijām Latvijas App Store. Aplikāciju var bez maksas lejupielādēt Latvijas App Store caur iPhone vai iPod Touch, ja veikta reģistrācija App Store, vai caur iTunes profilu. Sīkāku informāciju par „Līgo Līgo” aplikāciju skatīt http://www.ligoapp.lv/

Saistītie raksti