Datuve :: Pushbullet - aplikācija, kas atvieglos Tavu dzīvi

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 48

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 48

Datuve.lv video
Top.LV

Pushbullet - aplikācija, kas atvieglos Tavu dzīvi

Ievietoja: Lac1z @ 2015.09.06 13:15  Pushbullet aplikācija ir paredzēta cilvēkiem, kuri izmanto vairākas ierīces vienlaikus, bet noderēs arī tiem, kuri izmanto tikai vienu ierīci. Tas ir ātrākais un ērtākais veids kā pārsūtīt informāciju starp divām ierīcēm vai dažādām personām, pat ātrāk nekā ar WhatsApp. Tāpat to var izmantot datu nosūtīšanai uz ierīcēm, kurām nav pieejama SIM karte, kas ar WhatsApp būtu sarežģītāk.

Iespējas ko piedāvā Pushbullet:

Atbalstītās platformas:

Viena no ērtākajām Pushbullet funkcijām ir tā, ka ir iespējams redzēt visu savu ierīču paziņojumus datora ekrānā, tādējādi nav jāmeklē katra ierīce atsevišķi, lai pārbaudītu jaunumus vai nokavēto.

Instalācija:Kad aplikācija ir ieinstalēta kā pārlūkprogrammas paplašinājums, tad, uzspiežot ar labo peles pogu, būs pieejama izvēlnes opcija ''Pushbullet'', uz kuras uzbīdot varēsi izvēlēties, kam veikt sūtīšanu - noteiktām ierīcēm un cilvēkiem vai visām ierīcēm.

Ar iezīmēšanu var nosūtīt noteiktu informāciju, kā arī mājaslapu adreses var atvērt daudz ātrāk, izmantojot šo aplikāciju. Un, protams, bilžu sūtīšana notiek vēl ērtāk.

Saistītie raksti