Datuve :: Pasaules lētākais Android telefons - maksā tikai 4 ASV dolārus!

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 55

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 55

Datuve.lv video
Top.LV

Pasaules lētākais Android telefons - maksā tikai 4 ASV dolārus!

Ievietoja: OskarsM @ 2016.02.19 21:23  

freedom251

Ja Tev kabatā ir lieki 4 EUR, tad tagad tas ir pietiekami, lai iegādātos Indijā piedāvāto Freedom 251 Android telefonu!

Ceturtdien Indijas Ringing Bells portālā sāka pārdot šo neticami lēto telefonu, un interese bija tik liela, ka Ringing Bells portāla serveris tika pamatīgi pārslogots ar lielā apmeklējuma. Nav zināms, cik daudz cilvēki bija paspējuši iegādāties šo produktu, taču balstoties uz Facebook informācijas, liela daļa klientu nav apmierināti ar servisu pakalpojumiem.

Ringing Bells portāls tā arī neatbildēja uz cilvēka komentāriem, taču paziņoja vien to, ka tā komanda izskata mājas lapas tehniskās problēmas. Kompānija saviem klientiem izteica:" Palieciet ar mums, atbalstiet mūs un ticiet mums!".

Mazcenas viedtālruņi ir ļoti populāri Indijā, kuru tirgus ir otrs lielākais pasaulē. Un šajā tirgū dominē tieši pašmāju kompānijas, kas ārpus valsts robežām tikpat kā nav zināmas. Taču viņi ir izveidojuši lielisku klientu bāzi, balstoties uz vietējiem patērētājiem.

Tiesa, elektroierīcēm cena laika gaitā ir kritusies, jo komponenšu izmaksas ir dramatiski pazeminājušās, tādējādi samazinot arī kopējās izmaksas, lai izstrādātu viedtālruni. Gala rezultātā ir iespēja piedāvā lētas elektroierīces. Taču ne tik lētu viedtālruni kā Freedom 251 par 4 ASV dolāriem jebšu nepilni 4 EUR.

"Nav absolūti tādu iespēju, lai izveidotu viedtālruni par 4 ASV dolāriem", sacīja CCS analītiķis Bens Vuds (Ben Wood). "Par 4 dolāriem to to var tikai ielikt kastītē un aizsūtīt klientam.".

Saistītie raksti