Datuve :: Top 5 planšetdatori par demokrātisku cenu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 45

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 45

Datuve.lv video
Top.LV

Top 5 planšetdatori par demokrātisku cenu

Ievietoja: Lac1z @ 2015.09.08 13:57  

tehnoloģijas
Asus Nexus 7 (2013) - lai gan planšetdators ir 2 gadus vecs, tas joprojām ir diezgan izdevīgs savai cenai un tā piedāvātām funkcijām un iespējām. Tomēr ne īpaši simpātiska ierīce plato malu dēļ.

Nexus 7 piedāvā četrkodolu Snapdragon procesoru ar 1,5 Ghz un 2 GB operatīvo (RAM) atmiņu, tāpat arī ērtu ekrānu ar 1900x1200 izšķirtspēju, kas ir ļoti laba filmu vai videoklipu skatīšanai. Ierīce arī viena no pirmajām saņems Android atjauninājumus, jo tā ir no Nexus sērijas.

Cena Latvijā: sākot no 270€, jo ierīcē ir iespējams ievietot SIM karti, tādējādi tā ir izmantojama arī kā telefons.Asus MeMo Pad 8 - piedāvā četrkodolu Intel Atom procesoru, kas parastam lietotājam neliksies jūtami vājāks Snapdragon, tāpat arī 8 collu displeju ar 800x1280 pikseļu izšķirtspēju. Tomēr šim planšetdatoram ir tikai 1 GB RAM atmiņa, kas nākotnē var būt neliels šķērslis.

Planšetdatora dizains ir diezgan parasts un plastmasīgs, bet, salīdzinot ar Nexus 7, ekrāna malas ir mazākas. Kā arī pēc personīgās pieredzes ar šo Asus sistēmu varu teikt, ka šī Asus modificētā Android OS būs ērta katram parastam lietotājam, kurš nevēlas ierīci pārmērīgi modificēt. Savukārt pretēju vēlmju cilvēkiem labāk ieteiktu izvēlēties Nexus 7.

Cena Latvijā: sākot no 132€.Dell Venue 7 - šajā topā lētākais planšetdators, kuru var atrast par aptuveni 90€, tomēr tas šādai cenai ir pieņemami: divu kodolu Intel procesors, 800x1280 izšķirtspēja, kā arī iespēja ievietot Micro-SD atmiņas karti (līdz 32 GB). Kopumā tīri normāls planšetdators, ja budžets nav pārāk liels un nav vēlme ņemt GoClever, Prestigio vai citus lēto ķīniešu ražojumus.

Cena Latvijā: sākot no 95€Samsung Galaxy Tab 4 7.0 - piedāvā četru kodolu 1,2 GHz procesoru, 1,5 GB RAM un 800x1280 7 collu displeju. Salīdzinājumā ar visiem iepriekš minētajiem planšetdatoriem – ir pieejama fiziska galvenā poga. Tāpat arī šis modelis piedāvā otro plašāko modificēto ROM klāstu no šīm ierīcēm, kas ir liels pluss, jo Samsung piedāvātais TouchWiz nav pati optimizētākā Android versija.

Cena Latvijā: sākot no 117€.Amazon Kindle Fire HDX 7 - piedāvā 7 collu displeju ar 1920x1200 izšķirtspēju, kā arī četru kodolu Snapdragon procesoru ar 2 GB RAM. Amazon šo planšetdatoru piedāvā ar pašu modificētu Android – Fire OS 3.0. Kā liels pluss multivides failiem ir stereo skaļruņi, tāpat arī šis planšetdators nāk ar SIM kartes slotu. Manā vērtējumā labākais pirkums no šī topa, ja var samierināties ar modificēto Android sistēmu.

Cena Amazon interneta veikalā: sākot no 179$ jeb 160€.

Saistītie raksti