Datuve :: iPhone uzvar bloķētājus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 81

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 81

Datuve.lv video
Top.LV

iPhone uzvar bloķētājus

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.06.17 11:38  

Kaspersky Lab ir izstrādājis iPhone paredzētu bezmaksas aplikāciju cīņai ar bloķētājiem – kaitīgajām programmatūrām, kas ierobežo lietotāja piekļuvi datoram un pieprasa atlīdzību par piekļuves atjaunošanu. Kaspersky Deblocker ļauj iegūt kodu bloķējošā reklāmkaroga dzēšanai, nemaksājot ļaundariem. Lietotāji var lietojumprogrammu lejupielādēt App Store.

Lietojumprogramma izmanto Kaspersky Lab pakalpojuma Deblocker atbloķēšanas kodus. Šis pakalpojums ļauj efektīvi cīnīties ar programmatūrām izspiedējām, nodrošinot atbloķēšanas kodus. Lai izmantotu šo pakalpojumu, lietotājam vajadzīga piekļuve internetam. Ja ir bloķēts dators, var palīdzēt viedtālrunis, no kura nosūtītais pieprasījums tiek pāradresēts uz pakalpojuma mobilo versiju sms.kaspersky.ru.

«Izanalizējuši mūsu tiešsaistes pakalpojuma Deblocker izmantošanas statistiku, mēs secinājām, ka vairāk nekā trešdaļa visu «mobilo pieprasījumu» tiek veikti no iPhone. Tieši tāpēc iOS kļuva par pirmo mobilo platformu, kurai mēs nolēmām izveidot specializētu aplikāciju šāda veida kibernoziegumu apkarošanai,» atzīmē Kaspersky Lab Tīmekļa atbalsta nodaļas vadītājs Artjoms Petuhovs. «Taču bloķētāja deaktivācija nenozīmē pilnīgu atbrīvošanos no kaitīgās programmatūras, tāpēc papildus sadaļai «Atbloķēšana» aplikācijā iekļauts arī īss to programmatūru apraksts, kas var būt noderīgas datora pārbaudei, ārstēšanai un turpmākai aizsardzībai.»


Pakalpojuma Deblocker datubāze tiek papildināta Kaspersky Lab ekspertu veiktās kaitīgo programmatūru šķirošanas un analīzes gaitā. Katru dienu tajā nonāk aptuveni 500 jaunu bloķētāju variantu, no kuriem visizplatītākie parādās saraksta augšpusē.

Sīkāka informācija par pakalpojumu Deblocker ir pieejama tīmekļa vietnē http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker

Saistītie raksti