Datuve :: Jaunā versija Kaspersky Mobile Security 9 tagad ir saderīga ar Android un BlackBerry

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 47

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 47

Datuve.lv video
Top.LV

Jaunā versija Kaspersky Mobile Security 9 tagad ir saderīga ar Android un BlackBerry

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.02.16 14:28  

Kaspersky Lab paziņo par viedtālruņu kompleksās aizsardzības izstrādājuma jaunās versijas Kaspersky Mobile Security 9 izlaišanu. Atjauninātais risinājums ir saderīgs ne vien ar operētājsistēmām Symbian un Windows Mobile, bet arī ar Android un BlackBerry, visaugstākajā līmenī aizsargājot ierīču īpašnieku personisko informāciju.

Ar Kaspersky Mobile Security 9 var būt pārliecinātam, ka mobilā ierīce ir droši aizsargāta pret dažādiem apdraudējumiem un kibernoziedzniekiem nebūs pieejama viņa personiskā informācija. Izstrādājums aizsargā viedtālruni no kaitīgajām programmatūrām un liekpasta, bloķē nevēlamus zvanus, slēpj no nepiederošām personām kontaktinformāciju un datnes, palīdz atrast nozaudētu vai nozagtu ierīci, uzrauga bērnu darbības ar mobilo tālruni, kā arī sniedz informāciju par viņu atrašanās vietu.

Unikālās tehnoloģijas, kas nodrošina personiskās dzīves neaizskaramību, ļauj ar viena taustiņa piespiešanu slēpt izvēlēto kontaktinformāciju un visu, kas ar to saistīts: zvanu vēsturi, ierakstus kontaktpersonu sarakstos, īsziņas un ienākošo zvanu signālus. Kontaktinformāciju var pārcelt slēptajā režīmā arī automātiski pēc noteikta ierīces gaidstāves perioda vai attālināti ar īpašu īsziņu. Mobilā tālruņa lietotājs var sevi pasargāt no nevēlamiem zvaniem un īsziņām, izveidojot «balto» un «melno» abonentu sarakstu.

Ja viedtālrunis tiek pazaudēts vai nozagts, lietotājam ir iespēja saglabāt informācijas konfidencialitāti un palielināt izredzes atgūt savu ierīci. Kaspersky Mobile Security 9 ļauj nosūtīt īsziņu, lai dzēstu slepenās datnes vai bloķētu piekļuvi tām, ar GPS Find noteikt ierīces atrašanās vietu, kā arī bloķēt tālruni un uzzināt tā jauno numuru, ja tiek nomainīta SIM karte. Mobilo ierīču operētājsistēmu Symbian un Windows Mobile lietotāji var šifrēt savas datnes ar noturīgu kriptoalgoritmu. Pēc tam piekļuve informācijai tiks piešķirta, tikai ievadot īpašu paroli.

Funkcija GPS Find nosaka precīzu viedtālruņa atrašanās vietu. Ja bērniem vienmēr būs līdzi tālrunis ar Kaspersky Mobile Security 9, vecāki pastāvīgi skaidri zinās, kur viņi ir. Kaspersky Mobile Security 9 vecāku kontroles modulis ļauj ierobežot bērnu un citu nepieredzējušu lietotāju piekļuvi noteiktiem numuriem, droši novēršot nevēlamu saziņu un pārmērīgu maksas pakalpojumu izmantošanu.

«Lietotāji jau apzinās, ka mobilo ierīču apdraudējumi jau sen vairs nav fantastika, bet gan skumja īstenība. Modernajos viedtālruņos tiek glabāts arvien vairāk vērtīgas informācijas, un kibernoziedznieki meklē piekļuvi tai. Tieši tāpēc atjauninātā Kaspersky Mobile Security 9 ir ne tikai antivīrusu programmatūra viedtālrunim, bet arī izstrādājums, kas nodrošina vispusīgu aizsardzību. Lai kāda kaitīgā programmatūra uzbruktu jūsu telefonam, lai kas ar to notiktu – zādzība, nozaudēšana vai neatļauta izmantošana –, mūsu izstrādājums jums vienmēr palīdzēs saglabāt naudu savā kontā, pasargāt vērtīgu informāciju un personiskās dzīves neaizskaramību,» saka Kaspersky Lab mobilo ierīču pakalpojumu virziena direktors Sergejs Ņevstrujevs.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 trrrrrr @ 2011.02.16 16:54

Vai kāds BB lietotājs šo lieto, un vai tas ir vajadzīgs????

#2 Gestapo @ 2011.02.16 17:46

Kāda velna pēc man tas ir vajadzīgs. Lai par vīrusiem satraucas Microsoft vergi.

#3 gg @ 2011.02.18 10:17

kas der visam neder nekam. sheit vispaar ir labi uzskataams piemeers par kvantitāti, nevis kvalitāti

#4 ooo @ 2011.02.18 12:42

Vai kādam BB ir gadījies vīruss?