Datuve :: Jaunais Blackberry Priv viedtālrunis dzen kompāniju bankrotā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 52

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 52

Datuve.lv video
Top.LV

Jaunais Blackberry Priv viedtālrunis dzen kompāniju bankrotā

Ievietoja: kapanen @ 2016.04.03 00:58  

Priv

BlackBerry, kas uzsāka viedtālruņa Blackberry Priv tirdzniecību pagājušajā rudenī, bija kompānijas pēdējais mēģinājums izveidot ierīci, kas varētu izturēt konkurenci masu tirgū un iegūt klientus. Diemžēl, šis plāns nav izdevies, kas projekta ieguldītājiem un BlackBerry entuziastiem noteikti lika vilties.

Savā Q4 konferences zvanu vakarā BlackBerry atzina, ka tā ir pārdevusi tikai 600 000 viedtālruņu vienības pēdējā ceturksnī - tas bija krietni zem uzstādītā mērķa – 850 000 ierīces. Iepriekšējā ceturksnī Blackberry pārdeva 700 000 ierīces. Tomēr, Blackberry neatklāj, cik liela daļa no pārdotajiem produktiem ir tieši Priv telefoni.

Blackberry Priv viedtālruņa problēma nav tāda, ka tas ir slikts telefons - problēma ir tā, ka tas nedod pārliecību to iegādāties tiem lietotājiem, kuri nekad nav lietojuši BlackBerry vai kuri ir attālinājušies no šīs platformas.

Vakardien tika pārtraukts arī Facebook aplikācijas atbalsts Blackberry 10 OS ierīcēm. BlackBerry turpinās atbalstīt Blackberry 10 OS pietiekami ilgi, lai saglabātu savus korporatīvos klientus. Tomēr uzņēmums neplāno ieviest jaunas funkcijas Blackberry 10 OS ierīcēm, un jau ir norādījusi, ka nākotnē Blackberry 10 OS koncentrēsies tikai uz drošības un privātuma atjauninājumiem.

John S. Chen (Blackberry vadītājs) lika saprast, ka Priv varētu būt BlackBerry pēdējais lielais produkts un uzņēmums plāno turpmāk ražot tikai 1-2 produktus gadā.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Bulgars @ 2016.04.07 16:54

Tak sen bija skaidrs, ka "Blackberry" ir pretī norietam ar lēmumu palikt pie savas OS platformas kad bija jāsteidzas pāriet uz "Android".
Hardware viņiem bija labi, kā arī programmēšanas pieredze ļautu izveidot tīri labu "Android" bāzētu telefonu. Kā ir ar šo "Priv" nezinu, iespējams, pēdējais salmiņš tomēr nostrādās, ja viss izrādīsies profesionāli padarīts.