Datuve :: Blackberry direktors maina plānus kā zeķes

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 96

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 96

Datuve.lv video
Top.LV

Blackberry direktors maina plānus kā zeķes

Ievietoja: kapanen @ 2016.04.13 15:12  

Blackberry

Nesen Blackberry kompānija paziņoja, ka pārstās ražot mobilos viedtālruņus un vairāk uzmanības vērsīs citiem tehnikas produktiem. Plāni mainās – tomēr tiks izdoti divi jauni vidējas klases viedtālruņi.

Pēdējā ceturkšņa laikā, Blackberry strādā ar zaudējumiem, jo ir pārdotas 600 000 produktu vienības. Kompānijai jau vairākus gadus “smeļas ūdens mutē”. Kompānijas direktors - Džons Čens (John Chen) atkal ir mainījis plānus. Lai saglabātu esošās Android platformas aparatūras darbību (runa ir par viedtālruni Blackberry Priv), tiks uzsākta divu jaunu viedtālruņu ražošana. Kompānija sola šos telefonus palaist tirgū 2016.gada beigās. Tika paziņots, ka viena ierīce būs full-touchscreen, bet otrs viedtālrunis būs ar fizisko tastatūru.

Džons Čens paziņoja, ka: “Iespējams, ka šie divi viedtālruņi ir pēdējais mēģinājums iziet no finansiālajiem zaudējumiem viedtālruņu segmentā. Ja tas nenotiks, tad viedtālruņu ražošana tiks pārtraukta!”

Ņemot vērā pašreizējo situāciju – Blackberry tik tiešām ir jāpārsteidz pasaule ar šiem diviem jaunajiem produktiem, lai bilance būtu pozitīva.

Saistītie raksti