Datuve :: Blackberry atjauninās savu OS 10

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 137

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 137

Datuve.lv video
Top.LV

Blackberry atjauninās savu OS 10

Ievietoja: kapanen @ 2016.03.25 11:47  

bb

Problēmu nomāktā Blackberry kompānija joprojām spītīgi vēlas konkurēt ar viedtālruņu gigantiem. Kaut arī daudzsološā operētājsistēma Blackberry OS 10 piedzīvoja fiasko, tomēr kompānija cenšas to atsvaidzināt ar jauniem atjauninājumiem.

Nesen no Blackberry OS 10 atbalsta novērsās populārā sociālā vietne Facebook. Telefoni ar OS 10 un vecākām versijām šobrīd ir bez Facebook aplikācijas – tiek izmantota mobilā web versija. Nesen ar paziņojumu klajā nāca arī populāras saziņas aplikācijas WhatsApp izdevēji - 2016.gada beigās tā pārtrauks atbalstu visām Blackberry OS versijām.

Šobrīd Blackberry ir dažu soļu attālumā no jaunās Blackberry OS 10 versijas - pagaidām jaunākā Blackberry OS 10 versija ir 10.3.2, bet jaunās versijas numurs būs 10.3.3.

Blackberry ziņo, ka jaunajā versijā nekādas būtiskas vizuālas izmaiņas nebūs – tā galvenokārt ietvers drošības pastiprinājumus. Jaunais atjauninājums būtībā ir domāts ASV valdībai, lai varētu sekmīgi veikt tās drošības testus.

Kā zināms, Blackberry telefoni izceļas ar savu fizisko Querty klaviatūru un tiek uzskatīti par drošākajiem telefoniem pasaulē. Jauni telefoni ar ietvertu OS 10 vairs netiek ražoti, jo Blackberry ir pārgājis uz Android OS, kuru papildina ar saviem drošības standartiem.

Saistītie raksti