Datuve :: Interesanti fakti par sociālajiem tīkliem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 62

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 62

Datuve.lv video
Top.LV

Interesanti fakti par sociālajiem tīkliem

Ievietoja: kapanen @ 2016.04.09 22:00  

Facebook, Twitter, youtube

Sociālie tīkli ir gandrīz katra cilvēka ikdiena - mūsdienās dzīve bez sociālajiem tīkliem ir gandrīz neiedomājama lielai daļai cilvēku. Sociālajiem tīkliem paliekot aizvien populārākiem un mijiedarbojoties ar cilvēkiem, rodas dažādi interesanti fakti un statistikas dati - šeit būs daži no tiem.

1.Vairāk nekā 5 000 000 Facebook lietotāju ir jaunāki par 10 gadiem - neskatoties uz to, ka juridiskie noteikumi un nosacījumi aizliedz ikvienam, kas jaunāki par 13 gadiem, izmantot vietni. Tātad, kur ir šo bērnu vecāki?

2.Uzņēmumi ignorē 70% no Facebook jautājumiem. Kad Facebook lapas fani ievieto vai nosūta savus jautājumus Facebook administrācijai, tikai 30% no tiem saņemt atbildes. Tas ir šokējoši zems mijiedarbības līmenis!

3.Lietotāji 2015.gadā ir iztērējuši 1 850 000 000 ASV dolāru par virtuālajiem Facebook kredītiem, pakalpojumiem. Par šādu cenu, mēs varētu nopirkt aptuveni 50 privātās salas un piecas 100,000,000 ASV dolāru vērtas jahtas.

4.Facebook lietotāju skaits ir vairāk nekā divas reizes lielāks par ASV iedzīvotāju skaitu. ASV iedzīvotāju ir gandrīz 314 miljoni, kamēr Facebook lepojas ar vairāk nekā 800 miljoniem lietotāju.

5.Lielākā daļa sociālo tīklu ir vienmērīgi sadalīti starp vīriešiem un sievietēm, izņemot Pinterest, kuru izmanto 42% sievietes, kuras lieto sociālos tīklus, bet tikai 13% vīriešu. Salīdzinājumam - Facebook izmanto 77% sievietes un 66% vīrieši.

6.Ikviens zina, ka Google ir visvairāk apmeklētākā tīmekļa vietne pasaulē, taču YouTube ir otrajā vietā, joprojām pārspējot Facebook .

7.Vairāk nekā 75% no visiem interneta lietotājiem izmantot sociālos tīklus.

Saistītie raksti