Datuve :: Čats ar nezināmu vīrieti parvēršās par trilleri

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 273

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 273

Datuve.lv video
Top.LV

Čats ar nezināmu vīrieti parvēršās par trilleri

Ievietoja: kapanen @ 2016.04.16 12:57  

čats

Mēs nekad nevaram zināt, kas atrodas zem kāda lietotājvārda vai segvārda tīmeklī. Cilvēki ir dažādi un tiem ir arī dažādi nolūki attiecībā uz iepazīšanos un saraksti internetā. Kādai sievietei no Anglijas šķietami nevainīga čatošana ar nepazīstamu vīrieti ir beigusies ar krimināli cienīgām darbībām.

Sievietes stāsts:

"Es sāku sarakstīties ar kādu puisi caur interneta spēles aplikāciju. Mēs apmainījāmies ar saviem telefona numuriem, Facebook un Instagram lietotāju kontiem. Tas bija laiks, kad es nesen biju izšķīrusies no bijuša drauga un šis noslēpumainais puisis rakstīja un stāstīja tādas lietas, kas mani apbūra.

Viņš runāja par to, ka prot aizsargāt sievietes, ka es esmu ļoti skaista un apbēra mani ar komplimentiem. Mums bija tik daudz kopīga, likās ka viņš ir ideāls vīrietis. Bildēs viņš neizskatījās ļoti pievilcīgs, bet to atsvēra viņa personība. Viņš rakstīja un zvanīja man nemitīgi, sūtīja dāvanas un pārsteigumus.

Kādu dienu viņš novēroja, ka man Facebook tīklā ir vēl kāds sarakstes biedrs, kurš aktīvi komentē manus ierakstus u.tml. Par to es viņam neko nebiju teikusi! Viņš sāka aktīvi izjautāt mani par to otru puisi, prasīja kontaktinformāciju – es viņam to nedevu. Sākumā šķita, ka viņš ir tikai palicis ļoti greizsirdīgs...

Vēlāk viņš turpināja mani terorizēt par manu otru sarakstes biedru un pat sāka draudēt, ka atradīs viņu un nogalinās. Tanī brīdī es sapratu, ka ir trauksme un kontakts ar šo personu ir jāizbeidz.

čats

Viņš gribēja ar mani satikties, bet es vienmēr aizbildinājos ar dažādām lietām, jo man bija bail. Centos viņu ignorēt, bet tad viņš sāka man draudēt. Viņš teica ka mīl mani, un vienīgais, ko vēlas - ieraudzīt mani reālajā dzīvē. Viņš uzskatīja, ka mans pienākums ir viņam atlīdzināt ar satikšanos par visu, kas viņam bijis jāpārdzīvo.

Es viņam teicu, lai pārtrauc, bet viņš atsūtīja man ekrānšāviņu ar manas mājas bildi – tas nozīmē, ka viņš zin kur es dzīvoju. Es biju pārbijusies un pārtraucu jebkādu saraksti ar viņu, kas viņu ļoti saniknoja.

Viņš uzzināja manu darba vietu, manu draugu kontaktus un sāka terorizēt arī viņus. Viņa dēļ man darbā bija nepatikšanas un nācās vairākas reizes mainīt darba vietu. Viņš solīja mani nogalināt, ja es viņam turpināšu neatbildēt.

Kādu dienu viņš caur mājas logu bija nofotografējis manu mammu un atrakstīja, ka nogalināšot visu manu ģimeni, ja es ar viņu nesatikšos.
Es sapratu, ka tas ir aizgājis par tālu un ir jāziņo policijai. Policija uzreiz atsaucās un sadarbojās ar mani. Jau nākamajā dienā šis vīrietis tika notverts – izrādās, ka jau iepriekš viņš bija paveicis līdzīgus nopietnus pārkāpumus

Es joprojām nevaru pārtraukt domāt par to, kas būs tad, kad viņš iznāks no cietuma..."

Saistītie raksti