Datuve :: Vai Apple pieliks punktu plīstošiem iPhone ekrāniem?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 53

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 53

Datuve.lv video
Top.LV

Vai Apple pieliks punktu plīstošiem iPhone ekrāniem?

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.12.04 08:31  


Kompānija „Apple” ir izstrādājusi patentu, lai samazinātu iPhone un iPad ekrāna bojājumus neveiksmīga kritiena rezultātā.

Saskaņā ar jauno patentu, ko apstiprinājusi ASV Patentu un Prečzīmju Pārvalde (USPTO), kompānija „Apple” ir izgudrojusi sistēmu, ar kuras palīdzību ierīce var automātiski pārorientēties, mainot leņķi, kādā tā saskarsies ar zemi.

Ierīcē būs ietverts kustības sensors un procesors, kas ar sensora sniegtās informācijas palīdzību uztver brīdi, kad elektroniskā ierīce atrodas brīvajā kritienā. Procesors spēs mainīt ierīces masas centru, veicot aizsargmehānisma masas pārvietošanu kā atbildes reakciju brīvajam kritienam.

Vienkāršākiem vārdiem sakot, ja tavs iPhone nejauši izslīd no rokām un grasās nokrist virzienā ar ekrānu uz leju, kas nozīmē varbūtēju plaisu rašanos, tad ierīce spēs kritiena laikā zibenīgi reaģēt un to pagriezt tā, lai telefons piezemētos vai nu ar sānu vai mugurpusi pret zemi.

Šī tehnoloģija, iespējams, tiks izmantota jau nākamajos kompānijas ierīču modeļos, jo „Apple” ir nolēmusi novērst viedtālruņu un planšetdatoru ekrānu plaisāšanas risku, trieciena rezultātā tiem saskaroties ar zemi. Iepriekš kompānija plānoja viedtālruņiem ieviest safīra ekrānus, bet tagad, pēc kompānijas „GT Advanced” bankrota, šāda doma šķiet pierimusi.

Saistītie raksti