Datuve :: Logitech izziņo tastatūru ar saules baterijām iPad

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 76

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 76

Datuve.lv video
Top.LV

Logitech izziņo tastatūru ar saules baterijām iPad

Ievietoja: Antra_F @ 2012.05.07 18:13  

Logitech paziņoja par jaunu papildinājumu saules bateriju produktu un planšetdatoru piederumu klāstā - Logitech® Solar Keyboard Folio.

Paredzēts jaunajam, trešās paaudzes iPad®, kā arī iPad 2, īpaši plānajam, grāmatas formas aizsargam un tastatūrai ir stilīgs dizains, turklāt iebūvētā tastatūra darbojas no gaismas.

Līdzīgi kā Logitech tastatūras ar saules baterijām Mac® un PC datoriem, Logitech Solar Keyboard Folio ir saules paneļi, kas lādē Bluetooth® tastatūru jebkurā apgaismojumā: gan dabiskajā, gan mākslīgajā. Pilnībā uzlādēta baterija darbojas līdz pat diviem gadiem pilnīgā tumsā (lietojot divas stundas dienā).“Mūsdienās, kad cilvēki šķiet nešķirami no saviem planšetdatoriem, izmantojot tos visam - no e-pastu sūtīšanas līdz video skatīšanai, viņiem nepieciešami piederumi šīm dažādajām vajadzībām,” atzīst Logitech produktu mārketinga direktors Aleksis Ričards. “Logitech Solar Keyboard Folio ir lielisks papildinājums jūsu iPad. Tā plānā, iebūvētā tastatūra uzlādei izmanto gaismu un nodrošina vienkāršu aizsardzību jūsu iPad pasargājot gan tā priekšpusi, gan aizmuguri. Tas nodrošina jums ideālu veidu, lai izmantotu un aizsargātu jūsu planšetdatoru, nepadarot to smagāku.”

Logitech Solar Keyboard Folio ir divas novietošanas pozīcijas, tādejādi varat izvēlēties piemērotāko iPad skata leņķi. Novietojiet savu iPad pirmajā pozīcijā, lai pilnībā izmantotu tastatūru rakstīšanai. Novietojiet savu iPad otrajā pozīcijā, un pirmā tastatūras rinda darbosies kā viena pieskāriena vadība multivides atskaņošanai un skaļuma kontrolei, tādejādi momentāni varēsit atskaņot, apstādināt un mainīt skaļumu.

Pārsegam ir arī tūlītēja ieslēgšanas/izslēgšanas funkcija, kas nozīmē, ka jūsu iPad automātiski pamostas, kad atverat pārsegu un ieslēdzas gaidstāvē, kad to aizverat.

Cena un pieejamība

Sagaidāms, ka Logitech Solar Keyboard Folio būs nopērkams jau maijā par €129.00. Papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet www.logitech.com vai mūsu emuāru.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 v_i_a_g_r_a @ 2012.05.11 01:58

Annales medici inaiiuscripti:), en general des impots directs designes sous le

#2 Tomasss @ 2012.05.16 13:30

A kādēļ nevar izmantot tos macos kompīšus? Asus eee un tādus... tak gandrīz analogs?..